1. 1.
    Misafir gibi gelen misafirin baş üstünde yeri vardır. Ancak Sakaryadaki kentpark isimli yere gittiğinizde de göreceğiniz üzre eşinize laf atılıp katil olmadan yürüyebilmek mümkün değildir. yaptığımız da bebek arabasıyla beraber karı koca yürümek. parkın abartısız %80 kısmı suriyeli. Parka gitmek hakları mı, hakları. Ama kocasının yanında karısına ya da yalnız yürüyen genç kızlara laf atmak hakları mı, değil. Peki bunu bu piçlere anlatabiliyor musun? Hayır. Sonra kalçadan vurduk diye mahkemelerde sürünüyorum. Şu anda her şehirde neredeyse trafik, köprü altları, üst geçitler, alt geçitler, parklar bunların elinde. Bu Suriyeli sevicisi arkadaşlar gönül rahatlığıyla bu yerlerden eşiyle geçip bacısının kendi başına geçmesine müsaade edebiliyorlarsa başka diyeceğim yok.
    3 ... alonedevil2
  2. 2.
    Namus konusunda bayagi sikintili oldugumuzu gosteren durumdur. adamlar birbirlerini bile sevmiyor ne vatan ne bayrak ne es dost akraba kulturleri var..

Bu ulke kurtulus savasi verirken elinde otomatik silahlar ucaklar gemiler yoktu. ordusu tamamen dagitilmis ve silahlarina el konulmustu. elde ne varsa onlarla zamanin en guclu devletlerine karsi savastik ve kazandik. Bu milyonlarca suriyeli ise 10000 kisi olup olmadiklari bile belli olmayan isid denilen ve gene kendi iclerinden cikan teror orgutunden kaciyor. bizim namusumuz bunlarsa boku yemisiz besbelli..
    7 ... mel mel bakan gibson
  3. 3.
    namusun ne anlama geldiğini bilmeyen çomar beyanı.

gerçi tarafsız olacağına namusu üzerine yemin eden adama oy veren birinden başka da birsey beklenemez.
    ... exlamabin
  4. 4.
    Ahaha ya ulan nasıl bir trollsün? izmir'de adım başı suriyeli ne idüğü belirsiz tipler, zorla birşey satmaya çalışıp nefretle bakan tiplerden oluşuyor. Bu güzel şehri bile kirletiyorlar artık trollüğünde bir adabı var.
    2 ... reading
  5. ?.
    bi bitmediniz A.... repliğini aklıma getiren başlık.

Ne namusu lan. Namusu olan ülkesini Bırakıp kaçan nasıl benim Ülkemin namusu olur.

O boş beleş aklını kendine sakla çomar. Al evine 5 tane suriyeli Aile Hatta sen Git suriyeye onlar burada kalsın.
    1 ... izmir ne taraf
  6. 5.
    tamam, +18 yasinda olan erkek, gitsin vatanin icin ölsun, anne, baba ve aileri hasta olan biz bakariz.
    ... altaykazak