bugün

Büyük saygısızlık ve karaktersizliktir.
muhtemelen evini ailesini veyahut arkadaşlarını bir uçak saldırısı sonucu kaybettiği için travma geçirmiş bir çocuk ile acımasızca dalga geçmek ve bunu izlemekten zevk almak!
benden küçüklere hep derim zaten; tüm insanlar iyi değil, yazılan safsatalara aldanıp çok da humanist takılmayın diye.
patavatsız bir şakadır. o şakayı bacak kadar çocuğa yapacağına git vatanını savun it herif.

15 temmuz'dan sonra çocukların uçak geliyor kaçın diye oynarken koşuşturduklarını gördüğümde bu olayların çocuklar üzerindeki etkisinin ne denli yıkım etkisi yaptığını görmüştüm. yazık ki ne yazık.
Büyüyünce şakayı yapanın kızına şaka yaptıktan sonra babanda şakayı çok severdi diyen bir nesilin alt tabanını hazırlamak.
güldürmüş şakadır.
çocukların ırkı olmaz. büyüyünce böyle orospu çocuğu olmasın yeter ki.

lan amına koduğumun kansızı! sen o bombalardan topukların götüne vura vura kaçmadın mı? koskoca eli silah tutacak adamsın amına kodumun onursuz köpeği! bacak kadar çocuğa aklın sıra şaka yapıyorsun.

ölmeyi bile haketmiyor böyle pislikler. her hücresi ayrı ayrı parçalanmalı ama ölmemeli ki o acıyı her hücresinde hissetsin.
şaka yapan da suriyeli. lan hep diyorum bunlar kendilerini bu kadar düşünmüyor biz niye üstlerine titriyoruz bu adamların diye...
yukardan alçak uçuşla askeri jet geçse altına sıçacak adam suri veledine şaka yapıyor. bu arapların alayı korkak aminyum.
sinirlerimi zıplatmıştır. orda masum masum oturan çocuktan ne istersin ki böyle bir şey yaparsın ? nasıl bir ruh haliyle, hangi vicdanla ?

şakayı yapan da suriyeli işin ilginç yanı.

https://www.youtube.com/watch?v=uJOOHh4ymDQ

video birkaç yıl önce yayınlanmış ancak ben daha yeni gördüm ve paylaşmak istedim.