1. 1.
  Bir türlü anlamadığım öfkedir. Kaç milyon suriyeli var ama suç işleme oranları türklere göre çok düşük bir kere. Uluslararası araştırmalara bakın.

  Her ne kadar dilencisi çok olsa da bizden daha çalışkan bir halk bunu kabul edelim çok düşük ücretlere it gibi çalışıyorlar söylenmeden. Üstüne serbest ekonomimiz var işini iyi yapan kazanır. Bizim esnaf çakallığını bildiğimden dolayı dükkan açmalarına kızmıyorum. Zaten esnafın suriyelilere çalışmaya başlaması 2 yılda düzenlerini çalışarak sağladıklarının, zenginleştiklerinin göstergesi. Sen de çalış kazan mk yok ama torpilsiz işe giremiyorsunuz.

  Öte yandan savaştan kaçtı deniyor. Aşırı saçma bir söylem zira ülkelerinde bir iç savaş var dışardan gelen bir ülke saldırısı yok. Ne yapsınlar kendi vatandaşına mı sıksınlar kaçacaklar tabiki mk.

  Yok nargile içiyorlarmış. Bak bak bak kendisi atomu parçalıyor sanki pezevenk gece gündüz çiftlik bankta inek sağar, iddia kuponu doldurup maç çıkışı birbirinin ayağına sıkar gelmiş nargileye laf atıyor mk.

  Bir günde biz türk ırkının işlediği kadın cinayeti, tecavüz, hırsızlık oranına bir bakın bakalım dünyada kaçıncı sıradayız. Sosyal medyada 2 suriyelinin yaptığı ayıbı görüyorsun.

  Turistin suratına tüküren de suriyeli taksiciydi değil mi?

  Özetle işinize bakın suriyeliler bizden daha medeni yaşıyorlar.
  1 -8 ... pekis sinici
 2. 2.
  öncelikle nefret etmiyorum onu belirteyim. gözlemlerime göre bize benzemedikleri ( anadolu müslümanlığı farklı bir şeydi) , zaten olmayan ekmeğimize ortak oldukları, suç işleme potansiyelleri, ortalama bir tc vatandaşından daha ayrıcalıklı oldukları, savaşmayıp ülkerini terkettikleri düşünüldüğü için nefret ediliyor.
  ... nadia nadia
 3. 3.
  Bunu bile eksiliyorsunuz ırkçı ve faşistsiniz.
  1 -1 ... pekis sinici
 4. 4.
  Ülkesinde canlar giderken antalya konyaaltı plajında mangal yapıp karı kesen binlerden .. Onlar için

  Şehrinde hiç tanımadığı bir şehidin cenazesine giden milyonlar nefret eder.. Hakkıdırda..

  Şu pis trollüğünüzü salak salak başlıklarda yaşatın ama bizim milli değerlerimize bulaştırmayın aptal herifler.
  1 ... gezdimgordumyenildim
 5. 5.
  recayi ve akabenin hırslarının kurbanı olmuş bir kütle,

  çoğu burayı istemiyor zaten, sizi avrupaya gönderecez

  diye kandırmışlar, geri dönmeleri de zor, üstüne

  ne kadar ampiri kuku iş varsa balıklama atlamalrı.
  1 ... timur cengiz hulagu