bugün

aldigi sifatla ilgisi olmayandir. Laikçi falan olmadigi gibi gelecegini dusunen vatansever bir birey olmasinin yani sira günümüzü de dusunup evinin degerini dusurmek istemeyen akil sahibi özgür bir vatandastir. Devletin çatir çatir aldigi vergiler o suriyelilere son hiz aktarilmaktayken öyle evini açmak gibi bir mecburiyeti asla yoktur.
Butun dindarlarin bolünmüs suriyeden yana oldugunu zannetmek de tam bir ahmakliktir. Ama bu da bizi sasirtmamalidir.
el kaide ye ülke sınırlarını ardına kadar açanlar kadar ahmak değildir.
(bkz: Türkiye ye gelen suriyeli muhaliflerin gay çıkması)
bu diyenlerin evlerinde kac tane suriyeli vardir merak edilir. sen git hataylinin hayatina zorla sok adamlari onlarin baslarina bela olsunlar. bildiri dagitsinlar vs. sen starbucksda avmde gez. sonra evini acmiyorsun bidi bidi konus. tabi canim ins hayirlisi tabi evladim.
bütün muhafazakarlar mültecileri evine aldığı için, laikçilerin evine alabileceği mülteci kalmamamıştır.
mülteci olduğu için değil arap olduğu içindir. evimi bi arapın kokutmasına izin veremem üzgünüm.
acaba bunu düşünen kişi evini açar mıydı diye aklıma soru geldi. bence açmazdı. halkımız kendi ailesini zor geçindiriyor suriyeliyi nasıl besleyecek ben şaşarım...
siginacaklari yerleri biliyorlar zaten.
van depreminde depremzedelere evini açmayan müslümandan daha insandır.
Ülkemdeki bütün suriyelilerin bir an önce defolup gitmesini istiyorum.

Herşeyi geçtim, ülkesinde karışıklık var diye topraklarını terk edip başka bir ülkeye sığınan insandan ne hayır gelir ki ?

Değil kapımı açmak bir yudum su bile vermem hiçbirine, hele ki benim ülkemde o kadar muhtaç vatandaşım varken o çapulcuları asla ve asla beslemem.
güncel Önemli Başlıklar