bugün

tekbirler eşliğinde insan öldüren, öldürdüklerinin ciğerlerini, kalplerini çıkartıp yiyen vahşilerle, rte'nin baskıcı yönetim anlayışından rahatsız olup tepkilerini gösterenlerin kıyaslaması.

suriyeli muhalifler: arap baharı denen tiyatronun son sahnesinin sergilendiği suriye'yi iç savaşa, bölgeyi de mezhep savaşına sürükleyen; allahuekber diyerek boğaz kesip, insanların cayır cayır yanışlarını tekbirlerle, gülerek seyreden ve yaptıkları türkiye cumhuriyeti başbakanı recep tayyip erdoğan tarafından takdirle karşılanan öso teröristleri.

erdoğan a muhalifler: gittikçe otoriterleşen ve ülkeyi canı nasıl istiyorsa öyle yönetmeye kalkan rte'nin bu baskıcı yönetim anlayışından rahatsız olup, sokaklarda en doğal hakları olan protesto haklarını kullanırken maruz kaldıkları polis şiddeti, yine türkiye cumhuriyeti başbakanı recep tayyip erdoğan tarafından takdirle karşılanan cenah.

la ilale illalhah muhammeden resulullah diyerek cinayet işleyenlerin vahşetini takdirle karşılayıp, kendi ülkesinde, kendisini ve icraatlarını eleştiren herkese provokatör, terörist gibi yaftalar yapıştıran sözde demokratlara osman baydemir'in özlü sözüyle karşılık vermek istiyorum: hassiktir ordan hassiktir.
ben bizim eylemcileri anlamıyorum. kendilerini hiç olmayacak kişilerle karşılaştırıyorlar.

geçenlerde pkklılarla karşılaştırıyorlardı, şimdi suriyeli muhaliflere geçmişler. siz hiçbir topluluğun hiçbir örgütüne benzeyemezsiniz. siz 3-5 çapulcusunuz. *
saçma karşılaştırma.