1. 1.
  türkiye'ye gelen suriyeli mültecilerin it gibi yani sürekli çocuk yaparak çoğalmasıdır.

  sanki mülteci onlar değil biziz, sanki ülke bizim değil onların. o kadar rahatlar.

  hepsi senelik çocuk yapıyorlar. kadın doğum hastanelerinde türk'ten çok suriyeli var. çarşıda gezen suriyeli mülteci ailelerin hepsi sıra sıra çocuk yapmış, sanki kreş.

  bu kadar mazlum(!) olup, burada evlenip, her sene çocuk nasıl yapılır. devletten gelen bedava parayla çalışmaya ihtiyaç duymayıp, sabah akşam s.kişip çocuk yapıyorlar belli.

  buna sebep olanların, bu mültecileri başımıza bela edenlerin, bizden kısıp onlara verenlerin hepsinin allah cezasını versin. hakkım zerre helal değildir.
  14 -2 ... neff teymur
 2. 2.
  bir kereside bir pencerede 9 çocuk saymıştım.
  ... egenazo
 3. 3.
  arap totosu yalayanlar başlığa üşüşmüş hemen. başlıkta sıkıntı yok. artık bazı şeyler, sert ifadeler olmadan izah edilemez boyutta.

  suriyeli denen arap sürüleri, ülkeyi resmen kanser hücresi gibi sardı. suç oranı arttı, ucuz iş gücü yüzüne, işsizlik arttı. üredikleri için demografik yapı bozuldu. say say bitmez.

  başlıkta arapçılık yapanlar, keşke bir kez olsa da kendi ülkesine sadık kalıp, türk'ü ve kendi vatandaşının yanında olsa.

  tanım: sonuna kadar doğru olan bir önermedir.
  2 ... cekilin bakayim
 4. 4.
  Türkiye'nin ikinci bir Suriye olmasına yol açmıştır. siyasal islamcıların bize attığı en büyük kazıklardan biridir. hepsinin acı çeke çeke yok olmasını istiyorum.
  ... magicovento
 5. 5.
  Yap, senin de olsun. Ağlama ile olmaz. O çocukların bu ülkeye sizden daha fazla faydası dokunacaktır bundan eminim.
  1 -4 ... billur tuz
 6. 6.
  Kukukalarına pipilerine terlikle vurulması gerekiyor rahat dursunlar diye.
  1 -2 ... karton toplayan cocuk
 7. 7.
  işim gereği 2018 yılında bir dönem kapı kapı suriyelilerin evlerine gittim sadece tek aile en az 5 çocuk ve çocukların geneli Türkiye doğumlu daha 3 aylık 1 yaşında 2 yaşında.

  30 sene sonraki Türkiye beni korkutuyor ve ne olursa olsun şu bu farketmez bunları geri ülkelerine cebren de olsa gönderecek, göndermeyi vaat edecek partiye oy vereceğim.
  1 ... chenin cantasindaki nutuk
 8. 8.
  Vatan hainleri ne zaman mülteci oldu?

  BOP eşbaşkanının istanbul'da topladığı tüm körfez krallıklarının (Suud, Bahreyn, BAE ve Katar gibi saltanat sistemlerinin), "Suriye'nin Dostları" adı ile Suriye'ye sözde demokrasi götüreceğine inanıp vatanlarına ihanet edenler. Etmese bile vatanlarını savunmayanlar. Kaçan ödlekler. Onca yıl beslenmelerine rağmen Yunan kapısı açılınca Avrupa'ya koşanlar. Bunlar sıradan sivil vatandaş değiller artık. Amaçsız bir topluluk. Para ver slogan attır. Para ver propaganda için belgesel çektir. Para ver Libya'ya, Azerbaycan'a gönder. Başka ülkeleri karıştır. Para veremeyip maaşını kesince Fırat Kalkanı bölgesinde Mehmetçiğe saldırsınlar. Hoppa!

  Suriye'de muhalifleri destekleyen, tüm dünyadan el-kaidecileri karayolu ile oraya transfer eden ve milyonları mülteci yapıp ülkemize sokan hükümet yanlış yapmıştır. Biz bu yanlışı başta durdurmadığımız için ceremesini çekiyoruz. Müstehaktır.
  -1 ... velayet