1. 1.
  basligin dogrusu: suriyeliler turkiye'de sinava girmeden ucretsiz universite okuyabilecek.
  okuduguma gore; suriyeliler isterse bir dilekce yazip sinava girmeden gaziantep,kilis 7 aralik,harran,mustafa kemal,osmaniye korkut ata,cukurova ve mersin universitesinde ucretsiz okuyabileceklermis.
  1 -1 ... mendilsiz halay basi
 2. 2.
  kafeteryada bol bol suriyeli döveceğimiz manasına gelen durum.
  7 -1 ... her sabah banyo yapan erkek
 3. 3.
  evet sınavsız üniversite okuyacaklar ancak bu sınavsız üniversite kazanma anlamına gelmiyor. şöyle buyrun: (#16955687).
  -2 ... 80 the city
 4. 4.
  Suriye' den kaçanların garip gureba olduğu yanılsamasına sebep olabilecek durumdur. Halbuki kendilerine kiralık ev bulabilmek için kira bedelinin rahatlıkla iki katını ödeyebilecek kimselerdir bu garibanlar. Yani oradan kaçanlar da yine kodamanlar, parası olanlar. işte devletimiz de tam bu noktada üzerine düşeni yapmış, bu ihtiyaç sahiplerine şefkatli ellerini uzatmıştır. Fakir her yerde fakirdir !
  2 -1 ... kronik depresif
 5. 5.
  acil olarak suriye vatandaşlığına geçip 1-2 yer bombalayıp, insanları öldürüp demokrasiye hizmet ettikten sonra kapağı türkiye ye atarak üniversiteye girmek lazım.

  ne kadar zor işmiş bu tc vatandaşı olmak ya?

  unutmadan; bundan sonra, bu ülkede hiç kimse "pkk militanlarına ve yöneticilerine avrupa kucak açıyor. vatandaşlık veriyor. her türlü desteği sağlıyor." diye ağlamasın.
  1 -1 ... thebiggraywolf
 6. 6.
  Yök ten bir saçmalık daha! Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı (YÖK) yayınladığı genelgeyle, Suriye sınırındaki illerindeki üniversitelerin, Suriyeli mültecileri özel öğrenci statüsünde üniversitelere kayıt edilmelerine olanak tanıdı. Mülteciler hiçbir belge göstermeden “beyanla” üniversitelere kayıt olabilecekler.

  http://www.haberinyeri.ne...andal-talimat-139263h.htm
  -1 ... humanist
 7. 7.
  Türk öğrencilere atılan kral kazık olmuş diyebilirim, resmen gömmüşler bizimkilere. milletini sevmemek bu olsa gerek, tatile yabancıların ucuza gelmesinin bir başka türü.
  ... yigits
 8. 8.
  akp iktidarı aleyhine olsun da ne olursa olsuncu bir zihniyetle ilgili malumat kaynaklarını yeterince doğru değerlendiremeden, baştan savma bir biçimde hareket eden uyanık petroçellilerin yeni çarpıtması.

  muhalif olma kisvesindeki tahammülsüzler, bir parça aklı-selim olun lan, allah aşkına...
  (#16957646)
  1 -3 ... lightsaber
 9. 9.
  iki kardeşimi dershaneye gönderip bu yıl 8000 bin lira ödediğim,1 yıllık çalışmadan belki 2 yıllık çalışmadan verdiğimiz emeğin karşılığı olan üniversiteye, suriyeli mültecinin elini kolunu sallaya sallaya gelip kayıt yatıracağı gerçeğidir.bu haksızlığı anayasa mahkemesine şahsi başvuru yaparak iptal ettirmek için elimden geleni yapacam.
  2 ... diskapimandali
 10. 10.
  el kaide'ci, hizbullah'cı, pkk'lı teröristlere yurdum okulllarında ellerini kollarını sallayarak gezme, provokasyon yapma imkanı tanımaya gebe karar. sadece başvuru yapmaları yeterli olacakmış, mezun olanlarıda devlet memuru olarak atadıkmı tamamdır. hadi hayırlısı.
  1 ... seyiluk