1. 1.
    Büyük bir ayıptır. 4.000.000 insan bizimle aynı havayı soluyor, aynı vergiyi ödüyor, aynı suyu içiyor.

Sayın cumhurbaşkanım allah razı olsun peygamber efendimizin soyundan gelen bu mazlumlara sahip çıktınız ama yetmez. Vatandaşlık da verilmeli. Çanakkale’de Suriyelilerin de dedeleri savaşmadı mı?

Gerekirse askeri ücretten kısın ama sahip çıkın kardeşlerimize.
    4 -15 ... turuncu anka
  2. 2.
    Fuck arabs ! Free east turkestan and south azerbaijan.
    7 ... hoonigan
  3. 3.
    dedelerinin mezarlari da hala çanakkalede ayıp.
    1 -2 ... bittimiacaba
  4. 4.
    suriyelilerin dedeleri türklere pek muhabbet besliyormuş, mezarları hâlâ çanakkale'deymiş. o zaman o aynı 1. dünya savaşında suriye'de yani asıl memleketlerinde ingilizlerle birlik olup türklere karşı iş tutanlar, türkleri arkadan vurup pusuya düşürenler, halep'te damlardan türk askerlerine bomba atanlar, atatürk'ü linç etmeye kalkanlar, osmanlıya son darbeyi indirip mondros mütarekesini imzalatanlar da pokemonlar oluyor herhalde.

adamınızdan dinleyelim:
    suriyeli mültecilere hala vatandaşlık verilmemesi
    3 ... ben de yazdim
  5. 5.
    Hani islamiyette milletlerin

Birbirine üstünlüğü yoktu ??????

Maskat , Müslüman gruplar vasıtasıyla

Anadoluda ki türk nüfusu azınlığa düşürmek …….

Bizimle müttefik olanlar sadece araplar değildi ….

Sırplar , romenler , eflak , bugdan gibi bağlı millet

Lerde bizimle yanyana savaştı . Niğbolu ve ankara

Savaşlarında sırp ordusu müttefiğimizdi .

Birinci dünya savaşında ordumuz alman komutan

Ların emrindeydi .

Örtülü türk düşmanlığının faturası ağır olabilir ……

istihbaratçıların dediği gibi

“ türkiyede yirmi yılda bir şey olmaz

Üç sene olmayan kalmaz “
    2 ... kurgankt66
  6. 6.
    orda çok büyük ayıp var. recep bey'in derhal 6 milyon arabı vatandaşlığa geçirerek türkiye'ye zimmetlemesi, böylece kuzey suriye'nin nüfus yapısını kürtler lehine bozarak, "büyük kürdistan"ın suriye ayağının kurulmasını tamamlaması gerekiyor.

2 ... ben de yazdim
  7. 7.
    Arkadaşın bahsettiği Çanakkale Savaşında Suriyeli dedeler karşı cephemizde savaşmıştı doğru. ironi yapmaya çalışmışsın ama yine eksi verdim. Neden ? ironisi bile korkunç çünkü. Midem bulanıyor arap denildiğinde.
    2 ... hayalperestpiyon
  8. 8.
    Çok üzülüyoruz, kederden ölecez.
    2 ... bana teyze dediler
  9. 9.
    Ayıptır günahtır.
    1 -1 ... turuncu anka
  10. 10.
    --spoiler--
    aynı vergiyi ödüyor
    --spoiler--

olum adamlar vatandaş değil ki vergi ödesin. çavuşu sallaya sallaya her yere mantar gibi dönerci kebabçı açıyorlar bir allahın kulu kontrole girmiyor.

ama senin gibi gariban tırkolar elektrik faturalarını geciktirdi mi ana bacı çat çat çat.

ha ben sonuna kadar destekliyorum sizn rızkınızı almalarını. bu halk bunu istedi ve bunu hak etti çünkü.
    2 ... caranthir