1. 1.
  trol falan değil ciddiyim. özellikle ondan nefret edenler, empati kurmalı ve onlara sahip çıkmalı. yani hepimiz sahip çıkmalıyız. onlarin başlarina gelen, bizlerim başimizada gelebilirdi.. yani dostlar, sahip çıkalım bu kardeşlerimize, onlar çok kötü şeyler atlatti.
  1 -5 ... ikinci nesil yazar
 2. 2.
  (bkz: tamam)
  2 ... cilveli ahmet hoca
 3. 3.
  aklıma suriyeli bir göçmene sahip çıkan, onu yedirip içiren ve besleyen garibanı getiren başlık.

  en sonunda ne mi olmuştu? bu herifin yedirip içirdiği ve evine alıp beslediği bu suriyeli, arkadaşını da bir gece yanına alıp kendisine yardım eli uzatan bu adamı katledip evindeki değerli eşyalarını da çalarak olay yerinden uzaklaştı.

  evet evet, daha bir kaç sene önce türkiye'de oldu bu olay.
  ... sakso cektiren adam
 4. 4.
  demografik yapi nedir ve ulus devletler icin korunmasi neden onemlidir once bunu arastiralim. sonra birlesmis milletlerin multeci politikasi ve multecilere yardim kosullari ile ilgili azicik arastirma yapalim. sonra bu gotu kalkmis sozum ona multecilerin ulke ekonomisine verdigi zarari bir arastiralim, en son insanlik kasalim.
  1 ... efresiyabin hikayeleri
 5. 5.
  Onların başlarına gelen, bizim başımıza da gelebilirdi demiş arkadaş. Gelseydi bizim gibi 5 milyonumuzu ülkelerine sokmazlardı kardeş, soktuklarını da kıtır kıtır keserlerdi zaten. Kafanı serin tut o yüzden. Suriyelisine 1, kardeşliğine 2... misafir dediğin yer içer kalkar siktir olur gider. Bayramda memleketine gidip geri dönen sığınmacı olmaz birader. Bunlar sığınmacı değil, istilacı.
  2 ... mmrnmhrm
 6. 6.
  bırakın artık ülke sizin değil bizim.
  bu ülkeye gelenler de misafirimizdir.
  ... ruzhan