1. 1.
    hayırlı pasaport harçları arkadaşlar.

ülkelerindeki savaştan kendinin, eşinin ve dört çocuğunun canını, yani toplamda 5 buçuk hayatı kurtarıp buraya sığınan mazlum ümmet kardeşlerimizi istemeyen batı hayranı gevurları ülkeden siktir ediyoruz kampanyasıdır.

ben orta halli bir iş yeri sahibi olarak üzerime düşen görevi yapıp 3 laik gavura norveçe oturma izni sağlayacağım. tüm muhafazakar, ülkesine sadık, gönlü islam aşkıyla yanan kardeşlerime de ellerini taşın altına koymalarını rica ediyorum. ölü ağırlıktan kurtulursak suriyeli kardeşlerimiz ile yeni bir osmanlı rüyası yaşamamamız için hiçbir sebep yok.

vakit diriliş vaktidir...
    3 -15 ... caranthir
  2. 2.
    Hayır ya fransa vizesi olmalı. Çünkü bunlar türklerden çok fransızları seviyor onlara ilgi besliyor.
    2 -2 ... rebel12
  3. 3.
    Norveç vizesi mi? O 3 kişiden 1 i benim. Ilk ben söyledim darılırım.
    5 ... kotlin
  4. 4.
    Bence 7 gün 24 saat Suriyeli Götü yalayan deve dudaklı götverenleri vizesiz Suriye'ye yollayalım.

Daha çok göt yalasınlar.

O orospu çocukları yılbaşı gecesi taksimde Suriye bayrağı açıp kutlama yaptı. Bakalım sana orada Türk bayrağı açtırırlar mı sayın göt biti.

Editlemezsem Çatlarım: ilgili göt bitinin kendine Norveç vizesi alma imkanı olsa bir dakika beklerse ben bişey bilmiyorum.
    7 -1 ... serdarsl06
  5. 5.
    Valla ben varım. Ama “hain” diyenin anasını skerm o ayrı.
    5 -1 ... flat head
  6. 6.
    Bu iyiliği kim yaparsa yedi sülalesine ölene kadar hayır duaları edilir minnet duyulur.
    3 ... thebiggraywolf
  7. 7.
    afedersin "önce götüne giymeye don al boşver vizeyi" cevabının gelmesi muhtemel iddiadır. bu entry ile de gelmiş oldu galiba lan.
    9 -1 ... mel mel bakan gibson
  8. 8.
    Alın AMK, bana da alın. Hain de deyin, neyin ihanetiyse artık. Bu Ortadoğu bataklığında yaşamaktansa, Norveç de olur Liechtenstein da.
    2 ... sadaeke
  9. 9.
    Bence de bu islam düşmanları norvece gitsin de bizde huzur bulalım biraz.
    1 -1 ... rebel12
  10. 10.
    Suriyeli ıraklı isteyen hıyarlara afganistan vizesi alırsak daha karlı olur.
    Milletimizin mukadderatı daha refah bir yola girer.
    1 ... yoksul genc