bugün

Başlık açıldı mı bilmiyorum. Açıldı ise üzüntüme ve sarsıntıma verin.

Kadın suriyeli. 10 aylık bebeği var ve 9 aylıktq hamile.

Bu kadın evinden kaçırılıyor. Tecavüze uğruyor. Sonra karnında ki bebekle öldürülüyor. Yetmiyor 10 aylık bebeğin kafası taşla ezilip öldürülüyor.

http://www.medyabar.com/m...andi--sok-eden-iddia.aspx

Sosyal medyadan başlatılan mülteci nefreti kadar başınıza taş düşsün.

Suriyeli ıraklı iranlı zart zurt...

insan ulan bunlar insann. Irkçı hayvanlar...nefret söyleminiz; vatan sahiplenip milleti kovmanıza lanet olsun.
Oha amk oha bunada sevinen insanlar var duyduğuma gore 13 günlük bebeğe kin tutan dunyanin en aşağılık insanları.
Kaynağa inanmayan arkadaşa al bi kac kaynak daha:

http://mobil.hurriyet.com...likte-oldurduler-40512148 ,

http://www.habergzt.com/i...-10-aylik-bebegini/68751/
Oçeliktir.

Net.
Fetöcülere hapishanede yer bulamayınca ne kadar hırlı/hırsız, tecavüzcü şerefsizleri afla dışarı çıkartmanın ve caydırıcı ceza yerine 2 yıllık denetimli serbestlik cezası vermenin neticesinde yaşanılan dramdır.
Vahşet.

Hayvanlığın dini,dili,ırkı yok.

Ayrıca kasıtlı yapıldığını düşünüyorum. Geçen günkü olaylar büyüyüp yayılmayınca bu seferde Suriyelileri ayaklandırmaya çalışıyorlar. Belki dalga geçeceksiniz ama oyun büyük. Biri ülkenin iç ayarlarıyla oynamaya çalışıyor. Her kimse ister içerden ister dışardan olsun; Allah kahretsin yapanları.
Vahşet karşısında kanım dondu. Bu nasıl bir gözü dönmüşlüktür, Allah'ım sen ıslah et!

Yazarın notuna ufak bir eleştirim var. Olayın ırkçılıkla veya son dönemde ortaya çıkan bazı söylemlerle alakası yok. Kadının kocasıyla baş edemeyen andavallar gidip kadıncağıza saldırmış... Ne acı ki erkeklerin savaşında yine mağlup kadın olmuş!

Bu olaydan ırkçılık çıkarmak biraz beleşçilik, haberin içeriğinde en ufak bir ırkçılık olmadığı ortada...

Vaka tamamen cinsel istismar ve vahşilik. (EK->)Bir erkeğin hasmına verebileceği en büyük zarar nedir? Onun karısına ve çocuklarına zarar vermek... Buna intikam deniyor. Hiçbir şeyden haberi olmayan bir çocuk öldürülmüş, aynı şekilde hiçbir şey bilmeyen kadın tecavüze uğramış ve öldürülmüş! Karnında bir sabiyle uçmuş gitmiş. Buradan ırkçılık çıkarmaya çalışmak ayıp gerçekten ayıp.

Edit: Mevzuya sadece ırk temelinden bakmadığım için sanki olaya tepki göstermemişim gibi algılanıyor. Bu yanlış... Bir kadının tecavüze uğradığı bir adamın karısını ve çocuklarını kaybettiği bir olayda ortam yeterince gerginken sağ duyulu olmaya çalıştım sadece...

O andavalların yaptığı vahşeti son dönemin söylemleri ve eylemleri meşrulaştıramaz. Meşrulaştıramayacak da. Ömürlerinin sonuna kadar karanlık bir hücrede konuşmayı unutana kadar kalsınlar istiyorum. Nefes alsınlar ama yaşayamasınlar. Hayal kuramayacak kadar hayattan uzakta kalsınlar. Bu idamdan daha etkili bir cezadır.
Suriyelilere bende karşıyım. Ama burada vahşete uğrayan bir suriyeli değil. Burada vahşete uğrayan bir insan. Dili, dini, ırkı ne olursa olsun... Bie insan.... Ve orada ölen bir insan değil. Orada ölen insanlık..... Ve bu hepimizin günahı, hepimizin ayıbı...
Vahşettir.Bu nasıl bir gözüdönmüşlüktür ? Onlar isterler miydi vatanlarını bırakıp dışlanacakları bir yere ?
Allah rahmet eylesin yapan orospu çocukları asılmalıdır.
Ha suriyeli diye çemkiren yavşakların yeri genişlemiştir belki.
öncelikle bu olayla mülteci probleminin bir alakası yok.

kadın suriyeli olduğu için değil "kadın" olduğu, belki bir nebze de sahipsiz olduğu için tecavüze uğramış ve öldürülmüş.

çocuk da sakarya gibi muhafazakar yerde olayı husumet veya suriyelilere nefret vakası gibi göstermek gibi öldürülmüştür diye tahmin ediyorum.

mülteciler cidden çok ciddi bir problem, her geçen gün daha da büyüyecek bir problem ama muhatabı suriyeliler değil onları kontrolsüzce ülkeye kabul edip saldım kayıra mevlam kayıra yapan, ülkelerindeki savaşı daha da kızıştıran hükümettir.

allah çocukların ve kadının mekanını cennet eylesin, adama da sabır versin.
yürek dağlamıştır.
Halen multecilere giydiriyorlar başlikta 16.Entry. Kadın oldugu icin degil isyerinde eşiyle tartışmışlar, Aileni dağıtcam daha dogmamiş bebegin gebertcem demiş iş arkadaşı onun icin karnındaki 9aylık dogmamış bebegi ve kucuk cocugu ve kendisi cinayete kurban gitmiş. ve muhtemelen suriyeli oldugu icin dahada kin tutmuşlar sen ne tür bi magarada yaşiyon haber 1milyon defa cıktı son gunlerde.
Bu olayla Suriyeli eleştirilerini bağdaştırmak ya art niyettir ya da cehalettir. en hafif tabirle söylüyorum.

Sosyal medyada suriyeliler eleştirildiği için bu Kadıncağız saldırıya uğramadı. sapık, rezil ve kötü insanlar ona musallat olduğu için Kurban oldu. kurbanın kimliğinin Suriyeli olması bu durumu değiştirmiyor.
Vicdanı olan her insanı mahvedecek olan vahşet. Yazık cidden yazık. Sen savaştan kaç çocuğunla sonra başına bu gelsin. Özür dilerim sizi bu insanlardan koruyamadığım için.
güncel Önemli Başlıklar