bugün

hükümetin sınırlarımızı açarak (nasıl bir sınırsa artık, yol geçen hanı mıdır, kevgir midir belli değil) ülkemizi istila etmesine fırsat sağladığı suriyeli farelerin yapabilecekleri en iyi mesleği keşfetmelerinin sonucudur.

türk dilencileri doyurduk da sıra bunlara geldi. 3 vakte kadar mısırlı dilencileri de ithal ederiz, maksat ortam şenlensin.
Artiz mi? Ne artizi? Artiz ne arar la suriyeli dilenciler arasında?
istanbulda görülen ve artik biktiran durumdur. Yerli dilencilere hasret biraktirmiştir.
insanı rahatsız eden artıştır. Bu da suriye politikamızın ne kadar yanlış olduğunu gösterir.
abartmıyorum bugün 50 metre içinde 6 farklı yerde suriyeli dilenciler vardı. yazık tabi ama bu kadarı da fazla.
Bazıları arap değil fırsatçıdır. Giymiş kara çarşafı milleti kandırıyor.
Taksim tarlabaşı'nda otobüs beklerken insanı canından bezdiren dilencilerdir. Tez zamanda ülkelerine dönmelerini dilemekteyiz, kendilerinden nefret ettirmeden gitmeliler zira.
Başımız belaya girdi artık suriyeliler ülkemizde kalıcı gibi birşey olacak. Savaş bitecekte suriye yeniden inşa edilecekte ölme eşeğim ölme. Bari devlet huzursuzluk çıkaran pislikleri ülkemizden def etse. Geriye kalanlar bir şekilde yaşarlar.
sinir bozandır. hayır suriyelilere yardım edilmesin demiyorum ama mülteci kampında kalsalardı işte. büyük şehirlere oluk oluk geliyorlar. biz daha kendi vatandaşlarımızla başa çıkamazken onlarla nasıl istanbul vb. şehirlerde başa çıkacağız amk? benim en büyük korkum suç oranının artması. inşallah sadece dilenmekle kalır ve ülkelerindeki sorun bitince geri dönerler. burada kalıp ortamın mına koymazlar umarım.
istanbulda 3 tane altın dişiyle dileneni de görülmüştür, o dişler bende olsa interrail paramı karşılıyorum.*
gittikçe dilencilikten çıkarak devam eden artıştır.

öyle ki artık kollarında karılarla kızlarla mekanlarda içer olmuşlar. pek mağdur görünmüyorlardı en son, acılarını unutmuş gibiler.
bizim dilencilerin de kazanç arttırmak için suriyeli dilenci kılığında ve modelinde dilenmeleri olayıdır. x2 olmuşlardır böylece. yazık!
Genç kızların dilenmeye hakkı yoktur. Görüldüğü yerde bekarsa evlenme teklif edilmeli.
yaklaşık 20 dakikalık yolda 13 tane suriyeli dilenci gördüm.

fotokopi çektirmişler, "suriyelim açım" falan filan diye bir kağıt koymuşlar önlerine.

şimdi tayyip bunlara yardım etmiyorsa bunlara akıtılan para nereye gidiyor?

tayyip bunlara yardım ediyorsa bu ibneler neden dilenip, duygu sömürüsü yapıyor?

ikisi de değilse yerel dilenciler vatandaşı iyi soyuyor.
güncel Önemli Başlıklar