bugün

meydanlarda söylenmesi gereken yegane cümledir.

neden ? çünkü ırkçısınız. malsınız.
(bkz: mal beyanı)

sorun hala suriyeli kimliği sanmaktır. sorun 3 milyonun üzerinde ne idüğü belirsiz insanı sorgusuz sualsiz halkın arasına karıştırmak.

bırakın adamlar ülkelerinde yaşasın. burada bakmak için harcadığın parayı kendi ülkelerinde güvenle yaşasın diye harca.

belki o sayede türkmen kentlerini pyd-ypg'ye kaptırmazdın. ha?
be amk suriyeli tğrkmenler bu vatanı kuran oğuzların bir ferdidir suriyeliler gibi ne olduğu belirsiz teröristlerden değildirler!
niye ses edelim kardeşim burası türkiye. suriyeliler arabistana gitsin.
Evet etmezdik aq
Bu vatan bizim bu topraklara kimin gelip kimin gelmeyecegine biz karar veririz.
Gittigi her yere sefalatini ve arsizliklarıni götüren araplara deil benim Turkmeneli kardeşlerimi yerleştiririz .
Sizene aq arapları sizi
Edit=Ayrıca bana Fasist mesajları atan araplaşmış Kahper de
Bu cöl maymunlarının yanına gidebilir beraber
rabia isareti yapıp
g.tlerinuze sokarsınız.
o 4 parmagı
Bizim türklerin bir kısmında bu olay var malesef. Özellikle sol kesimde. Arapları beğenmeme, aşağılama durumunda kendilerinin yüceldiğini zannediyorlar. Burada şüphesiz ki, islamiyetin bir arap olan hz muhammed aracılığıyla inmesi ve arabistandan dünyaya yayılması yegane sebeptir. Atıyorum, bir arap konseptli lüks otel görüyorlar, hemen bok atmaya başlıyorlar. Sırf arap konsepti olduğundan. Arabı beğenmediği zaman kendisinin çok yüceldiğini zanneden, "aman ne modernim aq" moduna giren mal beyinli bir zihniyet işte. Suriyelilere ülkemizin bakış açısını da bu minvalde değerlendirmek lazım.
güncel Önemli Başlıklar