bugün

Hayalini kurarken bile çok heyecanlandım. Düşünsenize bundan 30 sene sonra 140 milyon nüfuslu türkiye'de 30 milyon suriyeli 50 milyon kürt var. iki grup da ittifak ile cumhurbaşkanı adayı çıkartıyorlar. Anlaşmalarına göre 5 yıl kürt 5 yıl suriyeli aday seçilecek.

(bkz: heyecan verici tablo)
(bkz: 2053 genel seçimleri)
(bkz: mohammad elwani vs Oğuzhan erdoğdu)
Afedersiniz bana suriyeli diyen bile oldu der ortamlarda.

Secimi falan kazanınca da,

- ben suriyeliyim eşim yunan

Diyebilir.*
(bkz: 2053 seçim sonuçları)
(bkz: suriyeli mohammad Elwani nin seçilmesi)
Kürdlerin kuzenleriyle fazla mesai yapmasi varsayımı üzerinden ortaya atılmış gerçekdışı senaryo.
1-kürd nüfus artış hızı batıya göç ile ilkel feodal kültürlerinden uzaklaşma ve eğitim sebebiyle ciddi biçimde kırıldı. Türkiyede orantısız nüfus artışına sahip tek il urfa ki çoğunlukla arap kaynaklı bir artış.
2- surilerin ne olacağı şimdi belli değil, hepsi vatandaş olsa dahi sayıların o oranlara varmasi mümkün değil.
3- önümüzdeki 30 yıl içinde nüfusu sabitlenen türkiyenin göçmen kitlesi daha ziyade afgan ve orta asyalılardan oluşacak. Bunların da zaten kekolarla işi olmaz.

Belçikayi üreyerek ele geçireceğini zanneden afyonlu bi salak tanışım vardı, onunki kadar islak rüya bunlar.
Suriyeyi özgürleştiremiyorsa türkiyeyi suriyelileştirecektir.

Birruh biddem nefdik ya suri.
Bizden çok suriyeli seven cumhurbaşkanını gördük, akp ve mhpliler de araplaşmak için can atıyor zaten, beraber ilk suriyeli cumhurbaşkanını seçerler artık.
günümüzden 30 ila 50 yıl sonrası için gayet mümkün olan durum.