bugün

mühendis, öğretmen falan elit tabakaysa kolay evlenir. zaten bu memlekette para ve vizyona bakılıyor.
Allah hepinize nasip etsin, amin.
selia koş senden bahsediyorlar.
Suriyenin sahibi olsa yine evlenmem.

isterseniz ırkçı diyebilirsiniz. Belki de öyleyimdir zaten. Bilmiyorum.

Ya da ırkçılığın ötesinde bazı şeylerdir.

doktor, mühendis ne bileyim yatırımcı diye evlenecek hemcinslerime kızmıyorum, aksine kişinin kendisini bilmesi oldukça güzel bir meziyet.

Ama aynı ablalar, "nedn bizi qimse sewmioo.s.s" ya da "tüm erqeqler aynı yhaa.s" demesinler rica edeceğim.
her sey bedava kizlar su devirde suriyeli erkekle evlenen yasadi.
devlet yakinda altina araba vermeye baslar yakinda.

turk erkegi olarak isten gucten fazla mesaiden eve gelemiyoruz aq.
kredi odemekten belimiz bukuldu.
simdi ben evlensem eve gelir karimla sevisemem.yorgun oluyorum vucut agrilarim oluyor.dus al yat ancak ina zaman kaliyor.
sosyal medyada biri var arkadaş gibiyiz ama niyeti bu yönde mi çözemedim.
Geçen sene evlendim pişman değilim.
Ayda bir defa çocuk sahibi olmanız anlamına gelir ki bu iki veya üçe de çıkabilme eğilimi gösterebilir. Bence bir Suriyeli için aşiret kurmaya değmez. Evet.
Mallıktır. Ülkede erkek kalmadı sanki. Ya da evlenin amk, seri köz getirir sürekli çocuk yaparsınız. Türk erkeklerinin de değerini anlarsınız.
aşk bu ruhsuzlar anlamaz gayet normal. hayatınıza alacağınız insanları çevrenin yargılarına göre asla belirlemeyin.
Normaldir. Severse niye olmasın.
Ben ırka bakmıyorum şahsen insanları değerlendirirken. iyi bir müslümansa, neden olmasın ki. Ben de insanım o da insan. Ha Müslüman bir hollandalı ile evlenmişim ha Müslüman bir suriyeliyle, bunun Müslüman bir Türk ile evlenmekten tek farkı dil faktörü. Uluslararası bir nitelik kazanır işte aile.
Dinsizse, futbol seviyorsa, çocuk da istemiyorsa porto rikolu da olur, Suriyeli de.