bugün

Suriyeliler bu ülkenin yaşam standartları çok düşük diye gidiyorlar sayın yazar. uyan da sazan avına gidelim. evet.
Türkiyede kırma nesil ortaya çıkacaktır.
içerik bulunamadı.
10-20 yıl sonra Kürtlerden sonra arap sorunu olucak.
arap halkına özerklik talebiyle karşı karşıya kalırız.
ilk iş olarak camilerimiz çogaltılacak. kara çarşaflı arap sürtükler piyasada çogalıcaklar okullarda bulunan arapça dersler ki aten varlar daha da çogalacaklar. Ama en küçük bir kıvılcımda ne yazık ki çogu telef olucak. kimse olmaz demesin bu ülkede din kardeşiyiz diyen kesimden çok sadece geleceğini düşünen insanlarda fazla. Bu ülkede kimse boş değil. Bu iş kefen giymeye , balina gibi deniz kıyısında protesto etmeye benzemez. para bile verilse bu aktrollere bu olaylarda sus pus kalırlar.
olsunlar tabii onlar da insan ama laikliginin tencerenin dibinde kalan son damlalar oldugunu düsününce korkmaya basladim. Hani tüm insanlar esit cart curt da ben araplari cok yobaz görüyorum. O durumda gitti cnm Türkiye oldu sana arap ülkesi. Demokrasi bir kültürdür biz de bunu bilmeyen kadinin etegi uzun akli kisa diyen sözüm olan dindar nesil ile bu kesim birlesirse vay halimize. Neyse epey elitik takildim. Sonuc: hepimiz insaniz keske herkes ülkesinde kalsa savas olmazsa. Amerika alsin
K÷rtlerden sonraki yeni baş belalalarimiz. Güneyi de onlar ister.

Her gün iki kat daha fazla canlı bomba ve terör saldırısı eder.
Size 15-20 yıl sonra olacakları söyleyeyim.

Küçük kardeşlerimiz veya çocuklarımız büyüyüp şimdi savaştan kaça çoğu çocukla birlikte beraber okuyacaklar beraber çalışacaklar. Aynı şekilde biz de. Zaman geçtikçe kültür farklılıklarından dolayı tartışmalar başlayacaktır iki ırk arasında. Aynı bugün ayrılıkçı Kürtlerin yaptığı gibi iş Türk ırkının faşistliği suçlamasıyla büyüyecektir. Tartışmalar, sosyal medyada gruplaşmalar ve propagandalar başlayacaktır. Türk halkı aynı bugünki gibi ekmek yediğin kaba tükürme mantığında haklı serzenişte bulunacaktır. Daha sora eylemler, kaos, ortamı ele geçirecektir ve buyrun, Nur topu gibi yeni bir hdpkk sorunumuz olmuştur.

Bunun önüne geçilmesi gerekmektedir. Devletin şu anda yardım için burnunu soktuğu işler yakında başına dert açacaktır fakat elden ne gelir ki!
güncel Önemli Başlıklar