bugün

onca akıllı, uslu, eğitimli insan çocuk sahibi olamazken bunlar tavşan mübarek. 10-15 sene sonra azınlık oluruz, iş isteriz bunlardan. selamun aleyküm iş var mı abü?. abüü.
merak edilen konudur. tayibin 3 çocuk çağrısına uymamaları gerekir.
bombadan kaçarken bile sikişebildiklerini ve zevk alabildiklerini anlıyoruz.
valla daha dun hataydadim 15gun kaldim suriyeliler 0-5 yas arasinda o kdar cok cocuk var ki yazmakla bitmez.

Ulan savas icindesin her seyiniz tamda bir karıni becerme isimi kaldi.(seks demiyorum arkadaslar bunlarda anca becerme.olur.
Kadinlarin tek gorevi cocuk yapsm olan bi zihniyet de adeta damızdık inek gibi doğuruyorlar mesela afrika da öyle izliyorsun haber veya belgeseli 5 cocuk yiyecek pirinç yok su yok (dinimize laf etmedim yanlis anlasilmasin).
Çünkü canlılığın temel dürtüsü bilinenin aksine hayatta kalmak değil üremektir. Ve insanların zeka ve kültürleri arttığı seviyede dürtğleriyle hareket etmeleri de azalır. Kültür ve cehalet arttığı ölçüde ise düştüler baskın gelir. Bu yüzden Suriyede ki savaşta Ruanda da ki iç savaşta ve Afrika ülkelerinde ki kıtlıklarda doğum oranında en ufak bi düşüş olmamıştır.
o değil de savaşta sik kalkar mı çok merak ediyorum. şurda istanbul trafiği bile insanları sikişten soğuturken bunlar hem sikiş yapıyor hem de kadının yumurtlama dönemine denk getiriyor. çok başarılılar bu açıdan. vay amsk.
Stressten kurtulma yöntemidir. Nüfus planlaması diye bir düşünce uğramamıştır onlara. Azınlık olma yolunda emin adımlarla ilerlerler. Akşam haberlerinde gördüm kundaktaki bebek donarak ölmüş, kadın zaten yorgun, ne yapacağını bilmiyor; o çocuktan başka da 3 çocuğu varmış. Velhasıl 3 önemli.
Bir tek ben mi düşünüyorum diyordum ki aynı fikirde olan insanlar varmış.
Ulan şaka gibi ya. Ülkende savaş var, kıyamet var senin tek derdin sikişmek.
Ülkelerinin niye böyle olduğu açık değil mi.
Gamsiz insanlardir. Savas 2011 yilinda basladi 0-3 yas arasi o kadar cocugu cok iyi olmus yaptiginiz. Sadece kendiniz degil cocuklarda sizle beraber eziyet ceksin guzel mantik.
Avrupa'da doğum neden düşük sanıyorsunuz.Orda yaşayan insanlar en kötü lise veya dengi mezunu.Hayat şartları gayet iyi.Çocuk yapmak onlar için külfet.Ben hayatımı yaşarım koyar geçerim bunun prezervatifi doğum kontrol hapı var herşey mevcut diyorlar..Yapsalar bile en fazla 2 çocuk yaparlar.istisnalar var tabi ama bu kafa süper bence.ben şahsen en fazla 2 çocuk yaparım ama çok iyi yetiştiricem onları Allah'ın izniyle.Bende müslümanım ama bence Dünya üzerindeki müslümanların çocuk yapmaya değil ilk emri oku olan Kutsal Kitabımız Kur'an-ı Kerim i iyice okuyup anlaması gerekir.Yoksa dünya üzerinde din savaşları asla bitmez.Önyargısız Matematik ve Müspet ilimlerde ilerlememiz gerekir.
Bombalar yağardı şehirlere, biz durmadan sevişirdik...
insan doğası hacı abi, dünya yansa da bir fırsatını buldu mu seksleyecek illa ki.

e ülke yanmış, adamlar yiyecek ekmek bulamıyor, korunacak materyale nereden erişsin?

vurduğu gol oluyor.

olan çocuklara oluyor nitekim.
ipimle kuşağım s*kimle taşağım havasında olmalarından dolayı böyle oluyor işte.
"şehirlere bombalar yağardı her gece biz durmadan sevişirdik."
Boş durmayan sevilmediğinden ötürüdür.
şehirlere bombalar yagardı her gece biz durmadan sevişirdik .
çok sayıda suriyeli ile konuşma imkanım oldu. her gün bir ikisi odama gelir.

gördüğüm kadarıyla bunlarda ulusal onur, millet sevgisi, vatan sevgisi, tarih bilinci gibi kavramlar yok. hiçbir ideoloji, yada felsefe mevcut değil. mücadele ruhu sıfır. yaşama amaçları beslenmek ve çiftleşmek üzerine kurulmuş.

suriyedeki otlaklar kuruyunca türkiyeye göç etmiş bir sürü gibi. avrupanın otlakları daha daha besleyici olduğu için oraya geçmeye çalışıyor. nerede karnını doyurursa orada üreme yapıyor. başka bir değer kavramı yok.

bu insanlardan ülkemize beş kuruş hayır gelmez, yıllar geçtikçe daha çok bela olacaklar.

yapılması gereken şey, bunları gemilere doldurup esada göndermek. kendi aralarında anlaşsınlar yada ne halt ediyorlarsa etsinler.
Bu aralar dahada bir fazla gözle görülen durumdur. Suriyelilerin çoğu şuan karnı burnunda. Kışın ısınmak için yaptılar sanırım bu ayda karınlar kocaman olduğuna göre.
Kucağa alacak bebek olmalı tabiki, yoksa nasıl inandırıcı bi şekilde dilenecekler ki?
"Şehirlere bombalar yağardı her gece,biz durmadan sevişirdik " gibi bişey bu.
şöyle bir durum var suriyede yıllardır iç savaş var zaten adamlar alışmış. mülteci olarak gelenlerin yüzde 80' i türkiye sınırına yakın olan yerlerden geldi onlar savaş içine girmediler direk zaten göç ettiler. kalsalardı ya pyd-abd ya deaş yada rus-esed tarafından öldürüleceklerdi. örnek olarak halep' i verebiliriz şuana kadar 300bin insan öldü sadece sivil.
şehirlere bombalar yağardı her gece biz durmadan sevişirdik.
Hayvanlar bile bilinçli ürüyor. Beyin yoksunları bir de o çocuklarla dileniyorlar
Suriyelilere bedava prezervatif dağıtılması lazım.
güncel Önemli Başlıklar