1. 1.
    Ülkemiz ve dünya için elzem bir vaziyet taşımakta olan durumdur.

iki gün önce istanbul'da dolaşırken klasik insanlara bir şeyler satıp para almaya çalışan Suriyeli çocuk lobisinden bir canlı gördüm. Bu çocuk çok utangaç bir çocuktu tabi ki, neyse insanlara bir şey satmaya çalışıyor yoksa da onlarda olan yiyeceklerden istiyor ama çocuk çok utangaç bakın asıl kısım bu evet ama devam edelim biz yine de

Ama bu çocuk insanlardan aldığı yiyecekler sonrası hiçbir şey demeden yoluna devam ediyordu. Ben de giderken durdurdum bunu mendil alır mısın dedi hayır dedim o zaman simit verir misin dedi. Simiti verdim ama bırakmıyorum neden vermiyorsun diyince kulağına uzanıp usulca teşekkür edeceksin teşekkür ederim de dedim ve çocuk utangaç bir şekilde teşekkürler diyip uzaklaştı.

Ben görevimi yaptım sıra sizde.
    10 -2 ... keyf kahyasi
  2. 2.
    çilek yediriminden hemen sonra gerçekleşen bir doğa olayı.

suriyeli çocuklara teşekkür etmeyi öğretiyorum. aha bu da fotoğraf.
    2 ... metro
  3. 3.
    Doğduğundan beridir bu ülkede yaşayıp, Türkçe bilmeyen, hatta konuşmak istemeyen hayvanlara ibret olur umarım.

Öğretmeyene de yazıklar olsun.
    2 ... sapnu puas
  4. 4.
    ülkelerine siktir olup gitmeyi de öğretseydiniz keşke.
    1 ... flak88
  5. 5.
    bilge olmayı gerektiren eylem. sana bir iyilik yaptım ve artık bunun farkındasın. aferin bize benzeyen şey. bize benzemeye biraz daha yaklaştın. dünya ne kadar da güzel değil mi.
    1 ... hicin evladi