bugün

Amına koduğumun çöl farelerinin yaptığı vahşet. Artık bu rezalete bir son verilmesi şart. Bunlar büyüyünce milleti patlatmaya kalkacak. Aileleri de gülüp dalga geçmiş.

Haber:

https://twitter.com/Turkc.../1417569239586807808?s=19
bu ülkede hümanist olmak akla fikre zarar gerçekten. Allah'ını kitabını siktiklerim ya.
Artık dayanamıyorum lan! Suriyelilere karşı kurulacak bütün oluşumlara seve seve katılırım. Yeter ki şu pislik orospu çocuklarını siktir edelim şu ülkeden!
17 yaşındaki kız çocuğunu takip edip başına taşla vurup tecavüz etmeye kalkan orospu çocuğu afganları savunan satılmış gazeteciler, bu suriyeli piçleri de savunur.
görsel
Hümanizm edebiyatı kasan götverenler şimdi kına yaksınlar.

Bu ülkeyi sadece Türk ırkı kurtarabilir. Türk milleti uyuma, ülkene sahip çık! Bunlara iş verme, aş verme, kov! Göndereceğiz bunun başka yolu yok!
ümmet dedikleri bunlar ve çocukları işte...
Geleceğin suç makinesi bu çocuklar. Acilen aileleri ile birlikte sınır dışı edilmeliler.
izlemek istemiyorum dayanamıyorum artık ama yetkililer bu piçleri ailesi ile birlikte ülkesine göndermeliler. Sadece insan olanlar ve insan yetiştirenler kalmalı oçları ve piçler değil.
Bugün kediyi, yarın bombalı yeleği patlatır bu ciğer yiyicilerin piçleri..

Lan yandaşlar, vallahi yatacak yeriniz yok, çok büyük suç işlediniz, alayınız hainsiniz...
Kafaları kopsa umrumda olmaz o derece.

Mukadderat sizin gebermeniz olacak oç ler.
bu nasıl bir vahşettir ya? aileleri bakmıyor bile bu çocuklara. defolup gidin artık.
Neden suriyeli, afgan kişileri ülkemizde istemediğimizi gösteten bir günah, ayıp ve suç. Yuh olsun !
bu ruhta bi çocuğun ya da bi insanın psikolojik ve kaotik nedenlerle ülkesinden kaçıp buraya gelmesi safsata, bizim size iyi gelemeyeceğimiz gibi aksine bir de siz bize kötü geliyorsunuz. siz en iyisi usul usul sktirin.