bugün

buz gibi hakikattir. lakin bu oyuna gelipte suriye ye girmemiz gerektigi anlamina gelmez o baska.
işgal eder bide geri bırakırız.

(bkz: bir spor olarak ülke işgali)
pkk'yı bitiremeyen ülke suriyeden anca babayı alacaktır.
savaşı bir oyun sanmaktır.

--spoiler--
save-load yapabiliyor muyuz.
--spoiler--
3 saatte işgal ederiz ama 30 sene hakim olamayız...
age of empires oynamaktan beyni sulanmış liseli beyanatıdır.
suriye yi 3 saatte alan ülke, kandile gider 40 dakikada işi bitirir üstüne çay içer.

(bkz: osuruktan teyyare selam söyle o yare)
(bkz: derken uyandım)
gerçek olmayan gerçektir.
hiç bir işe yaramayacak olan gerçektir.
cephe savaşı olursa doğru olabilecek, sokak savaşı olması halinde imkansız olacak savdır.fakat savaş masum insanların ölümleri ile sonuçlanacağından boş ve gereksizdir.
ne demiş büyükler: yurtta sulh cihanda sulh.
Ülkeye söylenebilecek en gerçekçi yalandır.
Cheat Engınede hammaddeyı fulleyıp daha sonra sureklı orduya kasarak bıle anca olur o.
http://gorsel.yandex.com....mp;noreask=1&lr=11503
rus uçakları tependen geçerse kaçarken ipten donunu almayı unutma gerçeğine benzer.
Hayatımda duydugum en büyük gaftir. Tamam siz alın ben de çay demmeyin içek.
ak parti gençlik kolları, pilavcı gençlik, taşaksız çürük oğlanların ön saflarda girişeceği bir harekatla değil 3 saat nesteuzibillah 12,5 dakikada şam da bile olabileceğimiz gerçekliktir.
görsel
wallhack ve aimbot gibi hileler ile daha kolay alirsiniz ancak kufur yiyip banlanabilirsiniz sevgili cengaverler.yenemeyiz demiyorum fakat 3 saat abartidir. tanim onbasi cadirinda binbasi ruyasi gormektir.
savaşı 8 ay yaşamış bir asteğmen eskisi olarak hayal bile edemediğim bir olasılıktır. şimdi savaş çıksa ve sefer emri gelse suriye'de bir şehirde, sivillerin arasında nasıl savaşırım, çatısında keskin nişancılar olan ama ailelerin oturduğu bir bina için nasıl vur emri veririm inanın bilmiyorum...
http://youtu.be/ykskqXCwgGc
hangi verilere göre söylendiği sorulması gereken aptalca bir düşüncedir.
abd gazıdır. o kadar kolay olsa abd önden bizi sokmakla falan uğraşmazdı.
Savaşı savaş oyunlarından mı öğrendiniz diye düşündüren önermedir.

--spoiler--
Savaşı oyun gibi görenler oyunu da savaş gibi görürler elbet.
--spoiler--
eski günlerimizde olsa belki fakat şu an zor olan şeydir.
bir gece ansızın 82 halep 83 şam hazır gelmişken 84 gazze 85 batı şeria e buraya kadar geldik çölü geçmeden olmaz 86 kahire hac önemli tani 87 mekke 88 medine. Asker uyuymaz yorulmaz anası yaride yok zaten sürelim suriyeden başlasınlar.
oyun hilelerinde bile olamayacak olaydır.
güncel Önemli Başlıklar