1. 1.
  --spoiler--

  Çin, Suriye’de yedi yıldır devam eden iç savaşı artık uzaktan izlemek yerine daha aktif katılım gösterecek. Çin’in Şam’da Büyükelçisi Şi Tsanzin, ülkesinin Suriye sürecine aktif katılım zamanının geldiğini söyledi.

  Hürriyet’in Moskova muhabiri Nerdun Hacıoğlu’nun aktardığına göre Şi, “Suriye’deki yıkıcı ihtilaflar ardından Çin’in bu ülkenin geleceğinde daha aktif rol oynamasının zamanı geldiğini düşünüyoruz. Suriye’nin yeniden inşa edilmesinde bu ülkenin yasal yönetimiyle işbirliği yaparak her geçen günle daha ciddi katkıda bulunacağımızı düşünüyorum” dedi.

  --spoiler--


  parçaladılar, öldürdüler... hakları olmayan toprakları aslında petrolü yağmaladılar.. buna ses çıkartmayan sözde geleceğin süper gücü(!) şimdi dahil oluyor.. ne için? suriye inşa edilirken yardım için, para kazanmak için, yeni bir pazar için.. dünya o kadar anormal ki öldürenler medeni oldu.. insan haklarından bir haber olanlar süper güç olma yolunda azimle çalışırken bizde ki bu boş vermişlik neden?
  4 ... makara muko
 2. 2.
  Bir o poh kalmıştı şimdi iyi sıvanacak ortalık dedirtir.
  3 ... kale3112
 3. 3.
  Suriye'deki casusluk faaliyetlerinin artacağını öngördüğüm bir durum. Zaten ancak bir metre kadar insanlar, her yere girip çıkarlar, fark edilmezler, gören olmaz. Ufacık boylarıyla karargâhlardaki masaların altlarına saklanarak istihbarat sağlayabilirler.
  1 ... erkehan