1. 1.
  trump reis doğu guta'da ölen sivillerin intikamını alıyor diye zevkten dört köşe olmuş müslümandır. Lakin bilmez ki abd ve batının suriye ile bu denli uğraşmasının nedenleri;

  1-israil'e alan yaratmak.
  2- israil için bekçilik edecek güçlü bir kürt devletinin temelini atmaktır.
  2 ... ecinni
 2. 2.
  ak partilidir, reislerinin "eyyy esed" demesi sebebi ile en büyük düşman olarak Esad'ı görmektedirler. aslında düşman başkası farkında değiller, gözlerini açsalar Irak'a Kaddafi'ye karşı yapılan harekatı kimin desteklediğini düşünseler; haberlere baksalar bültenin yarısında bu düşman görünmektedir.
  1 ... faso aga
 3. 3.
  Neden atmayayım.
  ... 2023 bor karteli
 4. 4.
  hava saldırıları sırasında ölecek olan binlerce on binlerce yüz binlerce suriyeliyi umursamayan tiplerdir. bugüne kadar yaptıkları "ama esed sivilleri öldürüyor" söylemlerinin yalan olduğu ve sadece çıkarları için o masumları kullandıklarının itirafıdır.

  sorsan biz muhalifler nusayriciyiz, dinsiziz ( çok şükür hepsinden daha fazla çabalıyoruz imanımız gereği ) onlar tam müslüman hatta süper müslüman esed sünnileri katlediyor bunlarda din kardeşlerimizi koruyor. elin hristiyanı gelip şimdi ırakta yaptığı gibi on binlerce yüz binlerce müslümanı katledecek ama seviniyorlar "operasyonu memnuniyet ile karşılıyoruz" diyorlar. çok şükür ki hesap günü uzak değil birilerinin bu dünyada yaptıkları hatta söyledikleri şeylerin hesabının sorulacağını bilmekte bizi "memnun" ediyor. fazlası ile hemde..

  ırak cepte mısır kısmen bitik suriye bu saldırılardan sonra tamam olur. geriye iran ve türkiye kalıyor. bunlar zannediyorlar ki bize hiçbir şey olmaz orta doğuda sevmedikleri kim varsa katledilsin alaşağı edilsin. sıra bize geldiğinde ki inşallah o günleri hiç görmesin bu topraklar bu sivri zekalılar ile yan yana cepheye gitmek zorunda kalacağız işte..

  (bkz: büyük ortadoğu projesi)
  3 ... mel mel bakan gibson