1. 11.
  E hani şama girecektik. Bahçeli öyle demişti, ağlayan surat.

  Yine mi ya üf.
  3 -1 ... keyf kahyasi
 2. 12.
  geri çekilecek bir noktası yok. türkiye'nin tapusu el değiştirdi ve hala türk askerinin idlib'de ne için savaştığı ya da daha doğrusu ne için öldürüldüğü belli değil. nato müdahelesi için iç savaş çıkartamadık, şimdi dış savaş mı çıkartacağız diyorlar? türkiye zaten kağıt üstünde bir devlet haline getirilmişken bifiil mi işgal edilmek isteniyor? bütçe bitmiş durumda, 1 ay polis ve sözleşmeli askerlerin maaşı ödenemezse bu sefer ölecek adam da bulamazsınız. hükümet, abd'den bir şeyler için garanti almış olabilir fakat o garantileri tüm diktatörler almıştı. sonları ortada.
  soru 1: türkiye'nin ve suriye'nin parçalanmasını isteyen pkk'yı fonlayan abd'nin adamı james jeffrey ankara'ya en son geldiğinde hangi talimatları verdi?
  soru 2: cia beslemesi it troller durup dururken neden mezhepçiliğe tekrar başladı? suriye bahanesiyle türkiye ve iran mı savaştırılacak?
  soru 3: halk bank davası neden ve neyin karşılığında bir anda kapatıldı?
  soru 4: tüm olumsuzluklara rağmen suriyeli mültecileri beslemeye devam ediyorlar, para bitince ne olacak?
  ayrıca rusya mutlaka mutakabata sadık kalınmadığı için bunun hesabını türkiye'den soracaktır.
  hükümet asla gerçekleştiremeyeceği projeler ile hayal satarak iktidarda kalmaya çalışıyor, var olan ise bitirilmiş ekonomi ve ateşin içine atılan tsk. akp ile her şey mümkün, her an her şey olabilir.
  3 ... kavunvebira
 3. 13.
  Sovyetlerden kalma boktan teçhizatları kullanan çapulcular çekilmese ne olacak amk.
  Ahahaha. Güldüren açıklama.
  2 -2 ... yamyam balagonda adami
 4. 14.
  Adamın kendi toprağı ama rusya ile yapılan anlaşmalar gereği Türkiye orda.abd gibi ben petrolü seviyorum burası benim varmı karşı çıkan demiyor.
  1 ... kalahari 1
 5. 15.
  Tabiki cekilmicek, adamların topragi orasi.
  2 -2 ... alexdeberk
 6. 16.
  Haklıdır. Hakkıdır. Kendi toprağından niye çekilsin ordu? Adana mutabakatında suriye devletinin toprak bütünlüğüyle ilgili imzası da ortada devletimizin. Misal pkk gelip saldırsa hatay ilimize? Allah göstermesin. Misalen, doğal olarak ordumuz gidip püskürtecek. Irak, suriye vs ülkeler diyecek ki rejim gücünün ordusu hatay'dan çekilmezse vururuz.
  Ne cevap veririz diye düşünmek lazım.
  2 ... huzursuz adam