1. 12.
  Tabiki cekilmicek, adamların topragi orasi.
  2 -2 ... alexdeberk
 2. 11.
  Adamın kendi toprağı ama rusya ile yapılan anlaşmalar gereği Türkiye orda.abd gibi ben petrolü seviyorum burası benim varmı karşı çıkan demiyor.
  1 ... kalahari 1
 3. 10.
  Sovyetlerden kalma boktan teçhizatları kullanan çapulcular çekilmese ne olacak amk.
  Ahahaha. Güldüren açıklama.
  2 -2 ... yamyam balagonda adami
 4. 9.
  geri çekilecek bir noktası yok. türkiye'nin tapusu el değiştirdi ve hala türk askerinin idlib'de ne için savaştığı ya da daha doğrusu ne için öldürüldüğü belli değil. nato müdahelesi için iç savaş çıkartamadık, şimdi dış savaş mı çıkartacağız diyorlar? türkiye zaten kağıt üstünde bir devlet haline getirilmişken bifiil mi işgal edilmek isteniyor? bütçe bitmiş durumda, 1 ay polis ve sözleşmeli askerlerin maaşı ödenemezse bu sefer ölecek adam da bulamazsınız. hükümet, abd'den bir şeyler için garanti almış olabilir fakat o garantileri tüm diktatörler almıştı. sonları ortada.
  soru 1: türkiye'nin ve suriye'nin parçalanmasını isteyen pkk'yı fonlayan abd'nin adamı james jeffrey ankara'ya en son geldiğinde hangi talimatları verdi?
  soru 2: cia beslemesi it troller durup dururken neden mezhepçiliğe tekrar başladı? suriye bahanesiyle türkiye ve iran mı savaştırılacak?
  soru 3: halk bank davası neden ve neyin karşılığında bir anda kapatıldı?
  soru 4: tüm olumsuzluklara rağmen suriyeli mültecileri beslemeye devam ediyorlar, para bitince ne olacak?
  ayrıca rusya mutlaka mutakabata sadık kalınmadığı için bunun hesabını türkiye'den soracaktır.
  hükümet asla gerçekleştiremeyeceği projeler ile hayal satarak iktidarda kalmaya çalışıyor, var olan ise bitirilmiş ekonomi ve ateşin içine atılan tsk. akp ile her şey mümkün, her an her şey olabilir.
  3 ... kavunvebira
 5. 8.
  heriflerin kendi toprakları ha ! şaka gibisiniz.
  3 -1 ... teflon
 6. 7.
  türk ordusu da çekilmeyecektir.
  yer değiştirecektir.
  dimi reyisim.
  1 -1 ... inheritance vice
 7. 6.
  Suriye ordusu kendi vatanında niye geri çekilsin zaten?

  Ulan şunu CHP söyleyemiyor ya...
  3 ... mavi huydur bizde
 8. 5.
  olması gerekendir. tamam kabul ediyoruz bizim sınırlarımızın olduğu bölgeyi çok boş bıraktılar. ışid öso ypg pkk doldurdu oraları bunlar yüzünden. meşru müdaafa hakkımızı kullandık hükümeti zerre sevmesem bile operasyonlara destek verdim, veriyorum, gene veririm. ancak adamın kendi ülkesi amk geri çekilmeli ne demek ? bu şeye benziyor. suriyenin falan gelip "türk ordusu urfanın yukarısından aşağı inmesin" demesine benziyor.

  hükümet ilk baştan yanlış yaptı. esadı devirmeye çalışıp ışide ösoya yardım edeceğine rejim ile bir şekilde anlaşıp pkk nın da ypg nin de ışidin de kökünü kazıyacaktı. esadı seversin nefret edersin önemli değil. resmi, seçilmiş hükümeti yani esad denilen tipi tercih edeceklerdi büyük hataya düştüler. he teröristler temizlenirdi sonra esada gene esed derdin düşmanlık güderdin orası ayrı. ama karışmış bir ülke üzerinden bir şeyler elde etmeye çalışırsan mutlaka elinde patlar böyle. ülkede 4.5 milyon suriyeli var. 1 milyon daha gelmek üzere. sınırlar komple teröristler ile doldu. kısacası hiçbir şey elde edemedikleri gibi başımıza onlarca bela açtılar yanlış politika yüzünden. şimdi de diyorlar ki esad geri çekilsin. nereye çekilecek adam kendi toprağında zaten.
  8 -1 ... mel mel bakan gibson
 9. 4.
  ulan devletin resmi ordusu neden çekilsin.
  7 ... ebu fesat
 10. 3.
  rusya izin vermediğinden uçak uçuramayan türkiye'yi çok bağlamayan açıklama. gerçi bopçu tayyip erdoğan'ın değil, sahibi abd'nin bundan sonra atacağı adım merak konusu.
  4 ... acele etme papaz efendi