1. 1.
  Rus büyük elçisinin yaptığı açıklamadır. Suriye ordusunun ele geçirdiği bölgelerden çekilmeyeceğini açıklayan büyük elçi ayrıca harekete geçen Suriye ordusunun artık durmayacağını açıkladı. Bizimki de şubat sonuna kadar süre verdi bakalım ne olacak.
  5 ... bexdever
 2. 2.
  Türk ve Sünni düşmanı rafizileri sevindirir.
  6 -3 ... bohemond de hauteville
 3. 3.
  Adamın ordusunun kendi topraklarında geri çekilmesini istemek....
  Ve bu isteği normal, yasal, bir istek sayıp, buna destek vermek.
  Sonrada bunu gerçek Türklük saymak.
  Allah akıl fikir versin.
  5 -4 ... dinsiz kitapsiz kafir
 4. 4.
  rusya izin vermediğinden uçak uçuramayan türkiye'yi çok bağlamayan açıklama. gerçi bopçu tayyip erdoğan'ın değil, sahibi abd'nin bundan sonra atacağı adım merak konusu.
  4 ... acele etme papaz efendi
 5. 5.
  ulan devletin resmi ordusu neden çekilsin.
  7 ... ebu fesat
 6. 6.
  bizimki şam'da namaz kılacaktı. esad hatay sınırında namaz kılmak üzere.
  4 -1 ... asla osurmam
 7. 7.
  olması gerekendir. tamam kabul ediyoruz bizim sınırlarımızın olduğu bölgeyi çok boş bıraktılar. ışid öso ypg pkk doldurdu oraları bunlar yüzünden. meşru müdaafa hakkımızı kullandık hükümeti zerre sevmesem bile operasyonlara destek verdim, veriyorum, gene veririm. ancak adamın kendi ülkesi amk geri çekilmeli ne demek ? bu şeye benziyor. suriyenin falan gelip "türk ordusu urfanın yukarısından aşağı inmesin" demesine benziyor.

  hükümet ilk baştan yanlış yaptı. esadı devirmeye çalışıp ışide ösoya yardım edeceğine rejim ile bir şekilde anlaşıp pkk nın da ypg nin de ışidin de kökünü kazıyacaktı. esadı seversin nefret edersin önemli değil. resmi, seçilmiş hükümeti yani esad denilen tipi tercih edeceklerdi büyük hataya düştüler. he teröristler temizlenirdi sonra esada gene esed derdin düşmanlık güderdin orası ayrı. ama karışmış bir ülke üzerinden bir şeyler elde etmeye çalışırsan mutlaka elinde patlar böyle. ülkede 4.5 milyon suriyeli var. 1 milyon daha gelmek üzere. sınırlar komple teröristler ile doldu. kısacası hiçbir şey elde edemedikleri gibi başımıza onlarca bela açtılar yanlış politika yüzünden. şimdi de diyorlar ki esad geri çekilsin. nereye çekilecek adam kendi toprağında zaten.
  8 -1 ... mel mel bakan gibson
 8. 8.
  Suriye ordusu kendi vatanında niye geri çekilsin zaten?

  Ulan şunu CHP söyleyemiyor ya...
  3 ... mavi huydur bizde
 9. 9.
  türk ordusu da çekilmeyecektir.
  yer değiştirecektir.
  dimi reyisim.
  1 -1 ... inheritance vice
 10. 10.
  heriflerin kendi toprakları ha ! şaka gibisiniz.
  3 -1 ... teflon