bugün

istanbul un ilçesi olan aksaray/yusufpaşa dır. son 5 senedir küçük şam olarak anılıyor. millet caddesi üzerinde ve ara sokaklarında türkçe tabelası olan esnaf kalmadı. evlerin yüzde 70 inde araplar ikamet ediyor. iş yerlerinin tamamı arapça veya türkçe yazılmış arap isimleri. akşamları uykulu vaziyette gidersen kendini kaçırılıp arap yarım adasına götürülmüş zannedersin o derece.
istanbul’dur.gov.
Şamdan fazlası burada yaşıyor, 4,5 milyon nedir amk.
Ahahaha ibnenin biri de çıkıp işine gelen tablolardan birini bulup paylaşıyor ve istanbulda 500 bin arabın olduğuna inanmamızı bekliyor, soylunun yeğeni ya da emine hamımın akrabası falan mısın ne bu arap aşkı?
Ulan son 1 yılda 500 bin tane çocuk doğmuştur sadece çıkıp sokakta gezdin mi son 2 yıldır sen ahaber çomarı?
tabii ki kilis'tir.
Gaziantep olmaya doğru gidiyordur , devlet büyüklerimiz sağolsun .
Şam diye bir şehir yoktur.
istabuldur.her yer suriyeli malum.
şam'dır.
türkiye.... her yere dağıldılar
ve üremeleri durdurulamamakta

devlet madem şunları başımıza musallat etti (ırkçı değilim ama onlara yapılan muamele tc vatandaşına yapılmadıgı için nefret ediyorum! ) bedava gondom ya da doğum kontrol hapı ya da spiral taktırsın hepsine yeter..

sözde! reis in talimatına uyup max 3 çocukla idare etsinler
Kilis'e yazik olmus. Yuzde 80 oran nedir lo?
Şu an bağcılar dır.
istanbuşşam şehridir.
Esenyurttur.
Sadece bu ilçede nufusları 500 bindir.
Üstteki nüfus dağılim çizelgesi at yalanı skeyim inananıdır.
ankaradır ankara, ankara kızlar liseli, çıldırmış öğrencisi, öğretmenler ne yapsın? yoktur bunun ça-re-si

si si si

si-mit-çi

çi çi çi

çiğ-köf-te

te te te

te-le-viz-yon

yon yon yon

yon-ca-ev-ci-mik

mik mik mik

mi-ki-fa-re

re re re

rek-lam-lar

lar lar lar

kooooo-caaaaa-kaaaaa-rııııı-laar.

bir takım tekerlemelerdir.

[edit: çocukluğuma indim, duygulandım lan şerefsizler. hayır ağlamıyorum, gözüme Suriyeli kaçtı.]