1. ?.
  savaşın boyutlarını, zararlarını düşünmeyen klavye delikanlısıdır. bu iş sadece suriye'den ibaret değil rusya'nın suriye'ye destek vereceğini biliyoruz. amerika zaten ortadoğu'yu nasıl ele geçiririm diye plan yapıyor. türkiye- suriye savaşı aslında sadece abd- rusya savaşına neden olacaktır. bundan dolayı da bir dünya savaşı daha çıkar ondan sonra nükleer savaş mı demezsin, sivil kayıplar mı demezsin ardı arkası kesilmez. o yüzden sakin olunmalı oyuna gelinmemeli. olayın boyutu çok derin.
  3 ... jason deroglu
 2. ?.
  kısa ve öz; geneli ergendir. elbette savaş kolay bir adım değildir hibir ülke için. bugün amerika'nın savaşlar yüzünden geldiği nokta da ortada.

  fakat benim kafamı kurcalayan birşey var. olsaı bir suriye savaşında türkiye'nin bertaraf olacağını belki temenni belki tahayyül belki de tahmin eden tiplerin hepsi aynı. burada art niyet aramalıyız.
  2 ... letis
 3. ?.
  hayatı bilgisayar oyunu ile karıştırmış tiptir. ancak türkiye'nin bu kadar koyun politikası gütmesine de anlayış göstermek benim açımdan biraz zordur. önce gelir israillisi sivillerimizi öldürür "bittin olum sen" tribi atarız, bir şey yapmayız sonra elin çapulcu suriyelisi o kadar milyon dolar değerindeki uçağımızı ve içindeki 2 tane dünyaya bedel cengaveri düşürür gerekeni yapacağız falan deriz. bu gidişle ensemize vuran elimizden güney doğuyu alacak herhalde.
  2 ... kortikosteroid
 4. 16777215.
  nihat doğan tipidir.
  1 ... aguilar
 5. 0.
  counter ı çok kasmışlığı vardır. okuldan kaçıp internet kafelere gitmiştir.
  ... hadi len ordan
 6. 1.
  call of duty etkisindeki tiptir.allah korusun savaş falan çıkarsa counter strike oynayan gençlere güveniyoruz.**
  2 ... meracel bahreyn
 7. 2.
  savaşı 'kit'ine yapacağımızı düşünen tiptir.
  ... beyazmantoluadam
 8. 3.
  klavye berelilerdir. Her sıcak gündemde çıkarlar ortaya .Sonra usulca yok olurlar.
  1 ... non bis in idem
 9. 4.
  halk arasinda ergenus olarak bilinirler, birde bordo klavyelidir bunlar.
  ... 404error