1. 1.
  insan bi düşünür dediğim olaydır. amerikanın mal oyununa gelmekten başka birşey değildir. amerika girseydi suriyeye niye giremedi şimdi bizimkilerda mal gibi savaş açıcak olan türkiyeye olucak sonuçta suriyenin arkasında rusya ve çin var. türkiyenin arkasında ne var amerika diyenler bir düşünün bence çünkü amerikanın çok ülkeyi sattığını gördük.
  -1 ... killabees
 2. 2.
  Rabiacı ibnelerdir.
  1 -2 ... ofsayti bozan stoper
 3. 3.
  Tehlikenin farkında olmayanlardır . Ne savaşı lan ? Teknolojiye bakın , bir savaş çıkarsa , kıçımızı sokacağımız dünya'da kalmayacak .
  1 ... tranceenergy
 4. 4.
  yarın bi gün savaş çıksa göt korkusundan kaçacak delik arayacak adamlardır. katil yandaşlarıdır. savaşın her türlüsü kötüdür.
  1 ... metalci genc
 5. 5.
  gıda sorunu olmayanlardır. valla ben gittim 50 kilo un stokladım, bir de eppek yapma makinesi aldım kafam rahat gençler. damacana bulup bu gece 5-6 damacana da su stokladım mı ooh.
  1 -1 ... entry metni girilmelidir
 6. 6.
  bugün Türk jetlerinin düşürdüğü suriye helikopteri ile savaş bir adım daha yaklaşmıştır. kim yanlısı kim değil bilinmez ama görünen köy de kılavuz istemez.
  1 ... ulu hira
 7. 7.
  katildir her biri. her biri cinayet isliyor haberleri olmadan...

  bop baskani olma hayalleri kuran bir adamin arkasindan savas cigirtkanligi yaparak en az bir katil kadar gunah isliyorlar... en az gozunu kan burumus, her gun kan akmasini isteyen amerikan kopekleri kadar gavurlar bu insanlar...

  ve beyaza siyah diyen bir insan kadar yalancilar... vatan millet sevdasi yuzunden bu savasi savunurlar, yazik.

  savas zaruri olmadigi surece cinayettir.
  ... lannoldu
 8. 8.
  Türkiye'de yaşıyorlarsa Tayyip "Ben suriye diye demedim, ben elhamdülillah sureyanta dedim. Biz ne dediğimizi biliriz. Suriyeyle de bir problemimiz olamaz mis gibi ülke" dese dakikasında çark edecek kişilerdir.
  2 ... kirmizidoktor
 9. 9.
  2 yıldır suriye'deki iç savaşta 100 bin masum insanın ölmesini aynı bir sığır gibi izleyenlerdir.
  ... kirmiziprezevatifliadam
 10. 10.
  ne bok yediklerini bilmiyordur. abd kalleşiyle müslümanları öldürecek kadar gözleri dönmüştür. bunların müslümanlıkla alakaları da yoktur.

  (bkz: kılavuzu karga olanın burnu boktan kurtulmaz)
  1 ... melih06