bugün

"herşey sandık" diye bir taraflarını yırtanların derhal gerçekleştirmesi gereken anket. olur mu böyle "yağma": suriye'de on tane fraksiyon var, hükümet sormadan etmeden "bizim de silah göndermemiz lazım" diye bir dert edinmiş, ancak silahları hangi örgüte göndereceğini kafasına göre saptıyor. hani nerede ileri demokrasi? yap kardeşim referandumunu halk karar versin kimi silahlandıracağını, parası halktan gelmiyor mu? üstelik belki ben ülke sınırında kafa kol kesip kalp böbrek yiyen el nusracılar'ı desteklemek istemiyorum, değil mi ama? sırf sen geri kafalı bir dincisin diye benim istemediğim tipleri silahlandırma hakkına sahip değilsin, demokrasi var demokrasiiiiiii!
12 weapons go to ukraine!!!
biz ırağa karşı suriye ye karşı abdnin yanında olalım yarım abd bize bulaştığında aynısını onlardan beklemeyelim hemi canım denisedir. sattığın kadar satılırsın.
ve şimdi bu akp zihniyetinin satışa getirmediği bir iran kalmıştır.
bütün orta doğuyu zayıflatma projesidir. bu.
hiçbirine. o silahlara bizim halkın ordusunun ihtiyacı var.
ne olacak Türk ordusunun hali. silahlar eski. ordu zayıflamış. sanki yakında biri bizi işgal edecek te o yüzden akp orduyu zayıflata zayıflata bitiriyor.
oyu kullananlar yine başları ne derse onu yapacağı için.pek bir şey değiştirmeyecek refarandumdur.