1. 1.
  acı gerçek. onlar su an patır patır nüfuslarını arttırıyorlar. temelli yerleştiler. demografik yapı komple değiştirildi.
  6 -3 ... abi50kuruslukgofretlernekadar
 2. 2.
  zaten türkiye de 1 milyon dan fazla suriyeli yaşıyor günaydın size.
  ... chachki
 3. 3.
  Vatandaş oldular bile.
  3 ... gezdimgordumyenildim
 4. 4.
  ---spoiler---
  neden gitsinler sonuçta solcular onların haklarını savunur.
  ---spoiler---

  ben de bakalım diyordum surilerin türkiye'ye yerleştirilmesinin kabahati ne zaman chp'ye ihale edilecek. kısmet bugüneymiş. tahir33 kişisi chp'ye bağlayıverdi.
  3 -1 ... ben de yazdim
 5. 5.
  hükümetin siki sadece türklere kalkıyor. O yüzden türk vatandaşı yaparsak giderler bence.
  5 ... ciklet kizilok
 6. 6.
  sizin gibi malları bulan tabiki bir kaç posta atacak. sayın cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan bey ülkeyi dağıttı, yarınız seyretti diğer yarınız alkışladı.
  3 ... narcomedian
 7. 7.
  Bir gerçek.
  1 ... gezdimgordumyenildim
 8. 8.
  Malesef oturduğun sandalye kadar gerçek bir durum. Bu ülke çok kez arap emperyalizmi altında kaldı, şimdi de kendimizin Arap olmadığını kanıtlamak zorunda kaldığımız bir duruma yeniden düştük. Dolayısıyla böyle ahmakça sanrısal iyilikler bizi derin bir çukura itip, 2. Hatta 3. Sınıf ülkeler klasmanına atıyor.
  2 ... ormandaki testere
 9. 9.
  bu durum çok çok önce belliydi zaten. milletimiz eğitimli olsa bu işin sonucunu çok önceden anlardı. avrupa neden içlerinden sınırlı sayıda sadece yüksek tahsilli olanları alıp diğerlerini buraya attığını sanıyorsunuz? avrupanın bu ara bizimle arasının iyi olma nedeni bunlar zaten. sınırların açılıp arapların gönderilmesinden çok korkuyorlar. yoksa ayasofya yüzünden yaptırım yaparlardı bence.
  türkiye gerçeklerini çok iyi bilen birisi, bunların gelecekte abd ya da farklı güçler tarafından kışkırtılarak iç savaş çıkartma için kullanılacaklarını da iyi biliyordur.
  aynı şeyler daha önce de oldu. tam ayağa kalkacağız sözde milleyetçilik ayaklarına bop başkanı diyerek birini çıkarıyorlar. film hep aynı.
  ... aklimakomikbisigeldi
 10. 10.
  Topluma entegre olmaları lazım.sonucta kendi istekleri ile değil mecburen geldiler.akpnin izlediği Suriye politikasının da bunda etkili olduğunu göz ardı etmemek lazım.
  1 -1 ... alexdeberk