bugün

görsel

Bu kızda büyüdü ya la
iticiliğini annesinden alan sevimsiz çocuk. öyle böyle itici değil hem de. çocuk gibi de değil zaten.
çok itici bir çocuk.güzel ancak iticiliğinin nedeni bence annesinin de öyle olması:
(bkz: katie holmes)
"bir kız çocuğu en fazla ne kadar güzel olabilir?" sorusunun cevabı olan, tom cruise ve katie holmes 'un tek kızı. ama çocuk çok içe dönük gibi görünüyor fotoğraflardan. asosyal gibi. anne babasının kucağından hiç inmiyor mesela. tamam inmesin de... ne bileyim biraz da yürüsün lan. hemen yüzünü saklıyor, babasının/anasının kucağına gömülüyor.

http://justjared.buzznet....se-suri-chelsea-piers-01/
http://justjared.buzznet....es-suri-nyc-apartment-03/

bir de psikopat ana babası çocuğa bir program hazırlamış, bu yaşımda ben dayanamam. yok sabahın köründe kalk, italyanca çalış, piyano çal, anayla alışverişe git, şu saatte yemek masasında ol, tam şu saatte uyu. ulan 4 yaşında daha çocuk.
görsel

4 yaşındaki güzel kız çocuğudur.
bu hızla yaşarsa otuzunda tükenecek hatun kişi.
hayatımda gördüğüm en tatlı bebeklerden birisi. resmen oyuncak bebek gibi. kısa küt saçları hafif şaşı bakışları vardır. tam ısırmalıktır.
ebeveynleri tarafından robot gibi yetiştirilmekte olan ama dışarıdan çok ama çok şanslı gözüken 4 yaşındaki kız çocuğu. aile tarafından yayımlanan günlük programda her gün düzenli olarak ebeveynlerinin üyesi olduğu scientology tarikatı oturumlarına katılma vardır. 4 yaşındaki bir kız çocuğunun scientology tarikatındaki oturumlardan ne anlayabileceğini çok merak ediyorum. şimdiye kadar giyimine 3,5 milyon dolar harcanan, eğitiminede 2 milyon dolar harcanan yalnız çocuk. annesi ve babasından çok daha fazla kapak konusu olmaktadır. geleceğin "sansasyonlar kraliçesi".
bir tiky nasıl yetiştirilir in canlı örneğidir kendisi.
anne babasından daha fazla haberi yapılan yavrucak. önümüzdeki yıllar boyunca hep angelina jolie ile brad pitt'in kızları Shiloh ile karşılaştırılacaktır. ikisi de çok tatlı ama suri'nin tipi daha akılda kalıcı. şimdilik önde görünüyor.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.