1. 1.
  birgün kafasını gözünü yaracağım arkadaş bozuntusudur. sinirlendiriyor mutemadiyen.
  2 -2 ... derinlerden gelen su sesi
 2. 2.
  baba parası yiyen,henüz kendi parasını kendi kazanmamış godoştur.
  3 ... devekusu
 3. 3.
  görgüsüz insandır.
  2 ... fidelcastro
 4. 4.
  hayatta başka bir artısı olmayan insandır.
  1 ... jymz
 5. 5.
  aslında hiç zengin olmayan arkadaşta olabilir kendisi. zira gerçekten zengin olan birinin bunu belirtmeye pek ihtiyacı yoktur, kendiliğinden belli olur zaten.
  sonradan görme bir arkadaşta olabilir bu arkadaş. çünkü sonradan görme insanlar bir anda sınıf atladıklarını sanmaktadırlar ve kendilerini aslında geldikler ve farkında olmasalarda daha aşağısına indikleri tabakadan daha üstün görürler.
  bir de hakikaten görgüsüz olanları vardır. bunlar da ne oldum delisi arkadaşlardır, akıllarına hiç ne olacağım sorusu gelmez. ilerde ebelerinin amına tersten bakma ihtimalleri bir hayli yüksektir.
  1 ... ayyash maghanda
 6. 6.
  plajda mayosunun üstüne kürk giyer.
  1 ... filozofil
 7. 7.
  sonradan görme zenginlerdendir.
  7 ... passion
 8. 8.
  lacoste una işemek istediğim insan.
  5 ... latenovember
 9. 9.
  hayatı boyunca birilerine muhtaç olacak arkadaştır.
  2 ... tool
 10. 10.
  Parayı hayatının temeline yerleştirmiştir. Sürekli kimlere nasıl yardım ettiğinden, bilmem ne kadar parası olduğundan fakat faiz yemekten korktuğu için bankaya yatıramadığından bahseder. Arkadaşlarının kendisini onlar için bir lütufmuş gibi görmesini sağlamak peşindedir. O sebeple sürekli ''Benimle arkadaş olduğunuz için şanslısınız'' iması vardır sözlerinde... işin ilginç yanı ise o anlata anlata bitiremediği paralarını siz hiç göremezsiniz. Görmeyin de zaten, size bir fincan kahve ısmarlarlar sonra da ailenize baktıklarını iddia ederler sağda solda. Aman ha!
  1 ... elmakebabi