1. 1.
  korkunçturlar.. onların dertleri herkesinkinden çoktur, herkesten fazla incitilmiş ve yaralanmışlardır, hiçbirşeye dair umutları olamaz çünkü hayat onları hep hayal kırıklığına uğratmıştır.. oysa ki adamımızın hayali meltem esse savrulup kırılacak türden olur genelde, istedikleri tam istedikleri gibi olmadığı sürece mızıldanır dururlar ki zaten öyle olmasına da izin vermezler, yoksa mızıldanacak bir bahane kalmayacaktır ve demagoji ustasıdırlar.. kendi enerjilerini yok ettikleri gibi, başkalarının enerjilerini de tüketirler..
  tüm gün uyuyan, aynı eşofman altını 1 hafta üstünden çıkarmadan giyip, evden sigara almak dışında hiçbir sebep için ayrılmayan, tüm öneri alternatif plan türü şeyleri denemeden siz anlatırken reddeden, çaresizlikleri içinde mutlu adamlardır.. asla aşık olunmaması gerekir çünkü onların aşka da inançları kalmamıştır ve direkt umutsuz vaka olur ilişki..
  4 ... ariza paratoneri
 2. 2.
  bir nevi delidir bu tipler. kendi kendilerine düşünür ve iç sesle konuşurlar. yalnızlık adamıdırlar, alkol sigara bağımlısı olmaya yatkın ve hatta heveslidirler. dertleri olmasa bile niye derdim yok lan ne boktan bi adamım diye dertlenirler. aslında dertlenmezler de, öyle işte, sallama bir hayatın, yalnızlığın, geçmişin bir sonucu. biriyle tanıştıklarında kendinden ve zırvalarından bahseder, bahsettikçe kendinden soğur. felsefe adamlarıdır aslında bakmayın, ömer hayyam modunda.
  2 ... kechi
 3. 3.
  aslında kendilerine hiç acımayan tiplerdir. kendilerine zulmederler durmadan.
  ... williamhowardtaft
 4. 4.
  depresif erkekleri bunalımdan krtarmaya çalışan hemşire ruhlu kızları tavlamaya çalışan çakal erkeklerdir..**
  1 -2 ... t bag
 5. 5.
  Dünya yıkılmış altında kalmış abilerdir bunlar. Dünya onları gamları ve kederlerinden ibarettir. En büyük acıları, en büyük ayrılıkları, en büyük maddi sıkıntıları, en büyük ailevi yıkımları, en büyük yanlızlıkları vs vs hep onlar yaşamışlardır. Yanında 'gık' diyemezsiniz çünkü o acılar içindeyken, siz kimsinizdir ona akıl versiniz. O acı ve ızdırabı içinde akıla gerek duymaz. Anlaşılmaya çalışılmakda istemez yüceliğinin kabul edilmesini ister. Aslına inerseniz adam safi melankolidir. Şöyle bir bakarsınız ki adam kendi kendine acı üretmeye çalışmaktadır. Yıllar yıllar öncesine ait silikleşmiş acılarını taze tutmaya çalışmaktadır. Eğer taze bir acısı varsa o daha da beter. Hayatı kendine ve çevresine zehir eden adamlardır bunlar. Çevrenizde var ve çekmek zorunda iseniz Allah kolaylık ve sabır versin....
  1 ... puba
 6. 6.
  yalnız ve depresyonda olabilir. dalga gecilmemelidir.
  1 ... basbakan pirlo