bugün

(bkz: immün yetmezliği)

ve meme acmaktan.
alerjik rinit ev tozu ot poleni kimyasal alerji lateks alerjisi urtiker kadinlar dengesiz kadinlar her seye alerjim var.
Durmadan Benim başıma gelendir.

Ancak sürekli hasta olmanın yanında en ufak gribi bile çok ağır ve geç sürede atlatıyorum.

Berbat şeylerden yalnızca birisi.
Yüksek desibele maruz kaldıysan normal az düşük sesle müzük dinle.
genetigim mi bozuk defolu muyum anlamadim.
1 saat icerisinde grip olmayi basardim.
kulak zarim patladi onun icin de antibiyotik ve agri kesici kullaniyorum.
sabun buyusu sanirim.

kulak orta kulak enf.
Zamanında bağışıklık sistemini ucuza kapatmışlar demektir. Değiştirmek gerekir, tabii sene bin dokuz yüz bilmem kaç o zaman nerde böyle imkanlar yok tabii. Bimeksten alın
(bkz: hastalık hastası olmak)
ciddi hastalık geçirenleri tenzihle bazı hastalık hastası insanların kendi kendilerine yol açtıkları durumdur. durduk yere ufak bir belirtiyle gerçekten hasta olduklarını sanıp doktordan çıkmayıp, ilaç bağımlısı hale gelmeyi göze almaktır.
genelde mutsuz ve depresif olduğunuz durumlarda baş gösteren can sıkıcı durumdur. mutsuzluk sadece manevi hasarlar vermez aynı zamanda bağısıklık sisteminizi yerle bir eder. üst üste alınan antibiyotikler sadece maddiyatı iyileştirdiğinden manevi yanınız iyileşmedikçe düzelemeyeceğiniz durumdur.
uzun süren antibiyotik tedavilerinden, yanlış teşhis sonucu ilerleyen bakteriyel hastalıklardan * dolayı başınıza gelebilen durum. ufak tefek bir sürü hastalıkla sürekli uğraşmaktan insanın sinirleri harap olur. gripten boğaz şişmesinden sinir hastası olursunuz, dozajı gittikçe artan spectrumu gittikçe genişleyen ilaçlar da fayda etmez. ateş düşürücüsüz yaşayamamaya başlarsınız. sinir bozucu, insanı bunalıma sürükleyen olaydır.
güncel Önemli Başlıklar