bugün

devamlı olarak eksi oy veren yazarı bulma, arama, kim olduğunu tahmin etme taktikleri bütünü.
-online listesine göz gezdirilir (bu olamaz, hayır hayır bununla da aram iyi, ya geçen gün şu yazarla bir tartışmam oldu, belki odur, bak sen benim ayar üstadım da buradaymış, kesin bu, hemen karşı atağa geçmeliyim)
-ayar veren yazara "sen mi sürekli entrylerimi eksi oyluyorsun" diye sorulur.
-bir entry girmişsinizdir, hemen eksi oy almıştır, sizin entryinizin altına entry giren kişiden şüphelenirsiniz.
-bir şekilde isminizin altına olumsuz entry yazan kişide zan altındadır.
vs vs.
not: hiçbir yol %100 etkili değildir.
şüphelendiğiniz yazarlara işbirlikçi gibi görünüp, "var mısın önümüze gelene eksi oy vermeye" diye teklifte bulunulur.

"selam ne haber?" diye mesaj atıp muhabbet kurduktan sonra, "çok zevkli lan, gel herkese eksi oy verelim, ben çok eğleniyorum, yoksa sen hiç vermedin mi?" falan denip ağız yoklanır.

yalnız dikkat edilmesi gereken bu işi yaparken sözlükte sözü geçen bir iki yazarı arkanıza almanız gerekir. aksi takdirde bir anda adınız "eksi oy veren ibne" ye çıkıverir. *
"şerefsiz sözlük yazarları" şeklinde anketimsi bir başlık açıldığında altına direk kendi adını yazacak yazardır...
sözlükten bir arkadaşa "bana sürekli eksi oy versene" denir.

salakça ama kesin çözümdür.
bu başlığa yazan yazarları incelemek * * * * * * * * * * * * *
-gıPRAŞMAYIN
-ne oluyo lan ?
-seri eksi oy veren ibneyi arıyoruz
-ya abi biz değiliz
-gıpraşma dedim senin gözün pek tekin bakmıyo
-ya abi valla
-gıpraşma gözüm üzerinizde ona göre
-ama
-sus dedim hadi çıkalım arkadaşlar
-??????
aramayın onları...sevin..okşayın..ilgi gösterin...şefkatli kollarınıza alın...saygıda kusur etmeyin...

(bkz: aradığınız ibneye ulasılamıyor)
hexagram-kara murat kim lan? ciksin ortaya hemen.
x-honk????
hexagram-ee sey pardon yanlis soyledim.seri eksi oy veren ibne kim lan? ciksin ortaya.
x-e abi ciktik ya su anda konusuyoruz iste.daha ne yapiyim amua goyim,kutugumu de yolliyim istersen he???
hexagram-tamam kes vidi vidi yapma.yavrucugum niye eksi oy veriyorsun?
x-e abi dandik entryler girmisler sukela mi verseydim?
hexagram-lan yalan soyleme daha okumadan eksi oyluyorsun serefsiz.boyle savunmalarla kendini hakli cikaracagini mi saniyorsun?
x-eee sey.eee yeter lan amua godugum sana ne lan sana ne? avukat misin lan sen? sana neeee? buton benim degil mi? istedigim gibi oylarim.bu entryi de kotuleyecegim iste.
hexagram-uhuhu anneme soyliyecegim seni.
x-siktir ibne.bir de bana ibne dersiniz.donupte kiciniza bakin lan.sol frame baksana lan bir amua godugum alayinizi lannnnn.
hexagram-tamam abi ne bagiriyorsun? burda efendi gibi konusuyoruz,ben bagiriyormuyum sana?
x-sikiyorsa bagir lan feristahin gelse ne olur?
hexagram-him yazdigim butun entryler gotune girsin,basliklarda hincal a girsin.
x-hincal ziksin seni...
(bkz: seri eksi oy veren ibnenin isyani)* *
(bkz: dün en çok oylama yapanlar)
onceakinky... (418)
morfin (223)
Jassemine (163)
sadakatsiz (157)
Hexagram (115)
hidrojen (101)
city walk (93)
Sin... (79)
sharka (69)
lithium (69)

ana ben de varım lan yoksa!!!
seri eksi oy alındığı zamanlarda online listesindeki tüm yazarlar bir yere kaydedilir. ikinci bir sefer yine aynı olay oluyorsa yine aynı işlem uygulanır. en az 10 kere bu işlem uygulandıktan sonra tüm listeler incelenerek her listede bulunan yazarımız bulunur. işte bu sizi eksileyen i..edir. *