bugün

eşşek sudan gelinceye kadardır.
arkadaş değil gizli numaralı sapıktır. insanı kudurtmanın başka bir yolunu bulmuştur.
insanı çileden çıkaran arkadaştır. birşey anlatmaya çalışıyordur lakin ben henüz anlayabilmiş değilimdir. usül olarak çağrı atan arkadaşın çağrısına iki dıt tan daha kısa süreli bir çağrı ile karşılık vermek gereklidir. yoksa bir hafta sonra sizi arayıp beni ihmal ediyorsun, artık çağrılarıma da karşılık vermiyorsun gibi bir sitemle gelebilir. * *
en sevdiği arkadaşı "çağrı alan arkadaş"tır... cidden bak!

(bkz: kendimden biliyorum)
(bkz: çağrı manyağı)
kontör yok beni ara demek isteyen arkadaştır.
böğrüne depik atıp, parmaklarını ağaç tutkalıyla birbirine yapıştırmak gerekir bunların.. başka türlü anlamazlar anam. zira ben yıllarca çok daha insani çözüm yollarına başvurdum, bi skime yaramadı..

lan gecenin üçünde g.tümde sinekler uçuşurken, rüyamda da uzaylı felam kovalarken tak! telefon sesiyle uyanıyorum, bakıyorum çağrı. hani gerekli bi adam olsa zaten arar ve söyler derdini.. hadi adamın gerekliliğini filan da geçtim lan saat gecenin 3'ü olmuş psikopat herif! vampir mi skiyosun lan o saatte? niye ayaktasın evladım sen? git uyu normal insanlar gibi..

bunlar yine en anlayışla karşılayacağın anlar.. söylemesi ayıptır, tuvalete filan girerken telefonunu dışarda bırakırsın ya hani. tam o anda çağrı atanlar var ki bir de, onlar tam değneklik! ulan zaten ıkına ıkına kendinle cebelleşiyosun tuvalette, o sırada da telefonun çalıyor amına koyyim. "arayan önemli biri mi acep?" diyerekten donu, pantolonu yarım yamalak toplayıp çıkıyosun, arayan marayan yok. uzun bi çağrıdan ibaretmiş hepisi..

ne yaparsın o vakit sen düşün şindi aybalam.. bırak benim subjektif fikirlerimi ve kendin yargıla çağrı atan şahsiyeti.. zira doğru senin içinde, senin kafanda (ben benim ağzıma sıçayım, gurular gibi konuştum lan)..

velhasıl; dışlayın böyle adamları anacım. ortamlarda filan topluca cins cins bakın, rahatsız edin tavırlarınızla.. ki insan içine çıkamasınlar. ya direkt dövün, kalplerini felam kırın işte, ne biliyim..

peşinen edi+; bu entry mecburi olarak çağrı atan güzel insanlar için değil, hattında, kumabarasındakiler hariç bak, 70 -80 kontorü olduğu halde çağrı atan ibineler için yazılmıştır.. mecburiyetten çağrı atanların bi suçu yok. zira onlar masum, sevilesi, gözlerinden öpülesi, onore edilesi kişiliklerdir..