bugün

Bu konuda aydinlatici bir video neden supplementler steroidmis gibi lanse ediliyor ve profosyoneller bu konunun ustunu ortmektedir konulu videoda detayli aciklamasi bulunmaktadir. https://youtu.be/bkOh8-qOGIA
Supplement kullanamdan fotoğraflarda gördüğünüz vücudu asla yapamayacağınızı kabul edin. Ve bu işi de sadece supplementle yapacağınızı asla zannetmeyin.
Normal öğünde kuru fasulye pilav yiyip spor salonunda birkaç suplement içince jay cutler olacağını sanan ergenlerin anlam veremeyeceği gerçeklerdir. Güzel anlatım olmuş tebrikler.
Bazı genç arkadaşlarımız için yazıyorum bunları, protein tozunu sihirli değnek sanıyor, hemen herkes duymuştur toz kullanıyor musun abi? Protein tozunun olayı şu ki günlük protein ihtiyacını doldurmak, belki kaliteli proteinleri sağlamak. Onun dışında şöyle bir efsane var antrenmandan sonra yarım saat ya da 1 saat içinde protein kana karışmazsa kas kaybının olacağı. dikkat ederseniz efsane diyorum çünkü bilimsel dayanağı yok. Tüm supplementlerin, besin takviyesi olduğunu hormon olmadığını unutmamak gerek yani bir besin takviyesinden asla mucize bekleyemezsin. O internette gördüğün toz içen, bcaa, glutamin, intra-workoutları götüren kas kütlesi fazla adamlar hepsinin sağlam steroid geçmişi olup,reklam için bunları içen adamlardır. Bir de her seferinde 30 gram sentezleniyor diye katı kurallar koyan var, o zaman size Serge Nubret der geçerim. adam günde 1 öğün yeyip protein sentezini gerçekleştirebiliyor. Gelelim asıl konuya en iyi supplement kombinasyonu,bin liralık da yapsan en zayıf steroidin yani oxandrolone un verdiği etkiyi veremez. kas gelişimi üzerine benim bildiğim bir tek kreatinin olumlu etkisi kanıtlanmış onun da etkisi yine tahmin edersiniz ki mucizevi değil. bir de yağ yakıcılardan medet umanlar var yine en iyi yağ yakım kombinasyonu, bir clenbuterol ün yanına yaklaşamaz. yanlış anlamayın amacım steroide teşvik etmek değil, zaten şöyle bir durum var bugün en zararsız steroid olarak sayabileceğimiz oxandrolone, methanolone enathate bile hormonal dengede kişiden kişiye farklı tepki verebilen ürünler, hiç olmadı MPB(erkek tipi saç dökülmesi)'ı arttırır. Bunları yazmaktaki amacım supplementleri kullanırken ne kullandığınızı bilin ne sonuç alacağınızı bilin artık şu piyasanın oyunlarına kanmayın diyedir.
güncel Önemli Başlıklar