bugün

Hapis = öldürürler kurtuluş olur
Hadım etmek = ödül

Bu orospu çocuğunu getirecekler taksime.yada herhangi bir yere Önceden haber verecekler
Özellikle. Bütün dizi maç vs iptal olacak canlı yayın yapacaklar asicaklar ipe. Halk taş yağmuruna tutacak kızgın yağ icirip ciğerlerini dışarı çıkaracaklar yakacaklar köpeğe hayvana verecekler orospu çocuğunu.
daha önce de tartışılmış konu.

bi bitmediniz.
vicdanı ile başbaşa bırakmak yani hücre hapsi.

o onu yeterince üzecektir.
pipisi kesilip ağzına verilmelidir.
Tabiki salıvermek.
idam etmek yakmak parçalamak anlık ceza. Salıvereceksin bunu acaba ne zaman ne şekilde öldürülecem korkusuyla kendini sikecek.
Salıvermek. Bir şekilde doğal seleksiyonun olması lazım. Yani özgecan gibi kendini koruyamayan (kadınlarında kendine has silahları vardır onlarda kendini koruyabilirler) bir bireyin seçilime uğramasını cezalandırır ve caydırıcı tutum sergilersen. Bu insanlık nasıl gelişecek?
Acısından bayılmayacak fakat iyi kötü olup biteni hissedecek ölçüde kısmi bir narkozla uzuvlarını parça parça keseceksin bu esnada milyon kere özür dileyecek en sonunda beyni kalbi ve gözü kalacak en son onları da yokederken gözleri en son ana kadar kendi yokedilişini görecek.
bence ölüm kurtuluş olur o şahıs için. (insan bile diyemedim)..
kolları doktor eşiliğinde ameliyat hanede omuzdan itibaren alınmalı ve dişleri sökülmelidir. ardından bacak , çene , sırt ve çeşitli kaslarındaki lifler alınarak karşı koyamaz bir hale getirilmelidir. ve denek olarak kozmetik , uzay , silah ve savaş sanayinde kullanılmalıdır.
.ike .ike öldürmek. Küfür ettirdiniz bana sonunda. Ama bu şerefsize küfür etmek serbest.