bugün

görsel

almayın bu amınakoduklarımdan internet fiber sundukları hız bu. ne kadar çok kişiye ulaşırsam kardır gidin mis gibi ttnet alın kafanız rahat etsin aq.
Paketleri satın alırken; fiber, über, şahane, ışık hızı, öyle böyle değil hızlı, lan valla çok hızlı, nasa da bunu kullanıyor, harrandaki emine harvardtaki emiliadan daha hızlı kullanıyor falan fişman. Gerçeğe bakarsak da tam bir çöp. Evde benden başka kimse yokken ve akk dolmasının imkanı yokken(200 gb 5 gün oldu daha ki bu süre içinde kimse indirme falan yapmadı) HD kalitede kesinlikle oynatmıyor. Hadi bari 360 piksel izleyim ulan diyorum iki replik üst üste duyamıyorum donuyor. sorun izlediğim site ile mi alakalı diye merak edip yan sekmede hız testine girdim, siteyi açmadı amk.
Allah belanızı versin. Pu amına kodumun yıkıkları.
abone sayısı 2.1 milyon olan iss.
Vodafone altyapımın iyi olmadığını bana söyleyerek, bugüne özel kampanyası olduğunu söylemiş iss. Turkcell istemiyorum deyip sonlandırdım konuşmayı.
superonline pişmanlıktır.
Durduk yere kesilmiştir. Senin sorunun ne dostum. Evet
Fiber ağ yoksa sakın bulaşmayın. Ayın 13ünde kurtuluyorum. Öneriler alınır.
2013 yılında 1 gb boyutundaki bir oyunu 12 dakikada indiriyordu. bu istatistik orgazmdan daha fazla haz veriyor bana. sonra beynimi silkeyim bunu iptal ettirip ttnet aldım allah belamı verdi. sen durduk yere ne kaşınıyorsun ki göt.
29.11.2019 tarihine kadar hangi akla hizmet taahhüt verdiğimi bilmediğim iss ( internet servis sağlayıcısı ) taahhüdüm bitince daha az s*ken bir operatöre geçiş yapacağım.
yeni sınırsız fiber internet paketlerini açıklamış firma.
*15 Mbps 79,90 tl
*25 Mbps 89,90 tl
*35 Mbps 99,90 tl
*50 Mbps 129,90 tl
*100 mbps 199,90 tl.
fiyatlar 12 ay taahhüt için geçerlidir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.