bugün

görsel

müthiş hızlarda internet sağlayan şirket.sağolun ya gerçekten.birde yüzsüz yüzsüz sözleşmeniz var diyebiliyorlar,o sözleşmede benim 8 megabit internet kullanacağım da yazıyordu..
paranızı çatır çatır almayı biliyorsunuz.her kuruşu haram olsun.umarım batar bu şirket.
Ödemedik diye hızı aşırı düşüren ödeyince de düzeltmezler.
Dün gece 23den beri arızalı olan internet sağlayamayıcı.
görsel
Fiber bağlantısını ve Turkcell TV+ 'ı eve aldık en sonunda. Ev içi kablolama ve diğer kurulum hizmetlerini ücretsiz yaptılar. Bu hızları görecek miydik? AKK'yi de 175 GB yapmışlar, çok iyi be. Umarım böyle devam eder.
ayda 12 tl ye 24 ay taahhüt vermek kaydıyla vestel marka tablet vereceklerini iddia eden operatör.

0212 824 0 824 numaralı telefondan yapılıyor bu teklif. uğraşmak istemeyenler için duyurulur.
Şu ana kadar kullandığım ve en çok memnun kaldığım internet sağlayıcısı.

en güzel yanı da,
ayda bir kapımı çalıp "bir sorununuz var mı, memnun musunuz, iletmek istediğiniz bir şikayetiniz varsa hemen alabilirim" diyen temsilcileri.

millet internet sağlayıcılarına telefonla bile ulaşamazken adamlar bizzat kapıya kadar gelip hal hatır soruyorlar.

hem de ayda 54 liraya..
Bağlamıyorlar. 1 ay olcak neredeyse. internet başvurusunda bulunalı o kadar oldu. Yok. Bağlamak gibi niyetleri yok.
90 lı yılların sonunda kırmızı a4 büyüklüğündeki kutularda aylık internet paketi satmış firma. Hey gidi 56k lı günler. Başka seçenek olmayınca mecbur alınırdı, 1,5 megabaytlık dosyayı 30 dk da indirdiğimizi bilirim.
Bugün kendilerine başvuru yapışımın 30. günü.

Aradım ve 30 dakika gayet sakin konuştum. Çağrı merkezindeki kadın Ali bey sinirlerinizi mi aldırdınız ben 1 aylık başvuru geçmişinize bakıp utandım dedi.

Türk Telekom personelinin görevine son verilene dek bunun takibini gerçekleştireceğiz dedi.
4 Aydır bizi uğraştıran sigimonline nettir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.