bugün

on beş gündür şehrin göbeğindeki bir yerdeki arızayı gideremeyen, sürekli tarih veremiyoruz diyerek burun kıvıran, aradığınızda da yüzüne kapatan über firma.
bu ulkede isini layigiyla yapacak birileri kalmadi mi?
tiksinç reklamlar yapan firmadır. facebook'ta üçüncü sınıf sayfalara ttnet'i karalayıcı kendisini yüceltici iğrenç capslarla reklam vermektedir.

örnek : https://www.facebook.com/...01531/?type=3&theater
interneti her allahın günü kendine ana avrat erkek kardeşi amca oğlu hala kızı sovduren firma. amk ben onlarin
şuan bu başlığa etry yazmak için bile beni kanser eden internet.
bunların garip personelleri var. konuşmalarımızın kayıt altına alındığından şüphe ettiğim bir telefon görüşmesinde, kapıya gelen pazarlamacılar misali ürün/hizmet satmaya çalışan hatun kişisine yarım saat dil dökmek zorunda kaldım.

- tablet artı internet tv. artı adil kullanım kotanızı yüz gigabyte yapalım yetmişdokuz lira ödeyin omay bey.
+ yok ben ilgelenmiyorum teşekkürler.
- kotanızı yüz gigabyte yapalım üzerine tablet verelim atmışdokuz lira verin?
+ cidden gerek yok istemiyorum.
- kotanızı yüz gigabyte yapalım ellidokuz lira ödeyin?
+ yok gerek yok.
- ama zaten kırkdokuz lira ödüyorsunuz kırkdokuz veren ellidokuzuda verir.
+ askdhasjkfhsdjhjkfhskdjh daha fazla ısrar ederseniz abonelik sözleşmemi iptal ettireceğim.
- yok omay bey ben görüyorum aktif bir şekilde kullanıyorsunuz siz iptal ettirmezsiniz.
+ aksdhjakfhksdgjkdskjasdka
fiberini bilemem ama adsl'i ttnetin kinden daha kötü.illallah geldi artık.ne hizmet kalitesi var ne müşteri temsilciliği.

amk böyle ülkenin ya.dünyanın en rezil internetine dünyanın parasını ödüyoruz.
yalnız bir fibere laf etmiyoruz adsl alt yapılar berbat ötesi bişey fibere geçin fakat superonline adsl geçmeyin tavsiye cidden etmiyorum.
40 gün internet bağlayamayan , tam 10 kez kendini arattıran gerizekalılar ordusu.
iptal ettim tabki.
Aman diyim uzak durun.
internete kızıp bilgisayarınızın/telefonunuzun ekranını kırabilirsiniz. superonline pişmanlıktır.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.