1. 1.
  superonline kullanan yazarları tespiti için açılmış başlıktır. *
  ... uludagsozluk2012
 2. 2.
  (bkz: sekil101)

  bendeniz yaklaşık 7 aydır superonline kullanan biriyim. hızından, hizmetinden, kalitesinden oldukça memnun olduğumu söyleyebilirim. kullanmayan varsa tavsiye de edilir.
  1 ... sekil101
 3. 3.
  lanet olsun benimdir. sakkkkın geçmeyin superonline a. ttnet kadar yok.
  1 -1 ... sozlugun krali
 4. 4.
  Mersin'de ttnet kullanan yazarlardan daha hızlı internete girerler.
  ... tuffgong
 5. 5.
  adsl hakkında iyi ve kötü yorumlar mevcut ama 4 yıldır fiber internetini kullanan biri olarak dibine kadar öneririm. ttnet gibi telefon hattından çakma fiber değil, taş gibi kesintisiz ve hızlı gerçek fiber internet hizmeti veriyor adamlar...
  1 ... ozz le grand
 6. 6.
  7 aydır kullanıyorum, tavsiye ederim. superonlinedan önce 2 yıl boyunca biri net (vodafone net) kullandım. fakat almamanız konusunda ısrar ederim. türkiyenin en kötü adsl sağlayıcısı vodafone nettir. kesinlikle almayın, kullanmayın, kullandırmayın.

  2007-2012 ttnet
  2012-2014 biri (vodafone)
  2014- superonline
  ... babakillijoe
 7. 7.
  Hem işyerimde (kurumsal) hem evimde (bireysel) Superonline kullanıcısıyım. Şu ana kadar hiçbir internet servis sağlayıcısından bu denli memnun olmamıştım. Hızı, hizmeti ve donanımı mükemmel. Diğer servis sağlayıcılara göre oldukça ilgililer ve hizmet nedir öğretmişlerdir.
  ... kaoss
 8. 8.
  bendeniz 1 yıla yakın bir zamandır kullanıyorum. oldukça da memnunum. ttnet işkencesinden sonra nasıl güzel geldi anlatmaya bile gerek yok, hızı güzel, hizmeti güzel daha ne olsun?
  ... kirmizi merkep
 9. 9.
  oraya bir adet superonline kullanmaktan son derece memnun (bkz: erdibav) yazmanızı rica ediciim. hızı ve altyapısı on numara. daha iyisi yoh.
  ... thai
 10. 10.
  ben de superonline fiber kullanıyorum. hızından gayet memnunum.
  ... kalem0101