bugün

face off filminde yüzler değiştikten sonra john travolta görünümlü nicolas cage in kendi hazırladığı bombayı etkisiz hale getirip kahraman olması, başlığa cuk diye oturur..
(bkz: türk kadınlarındaki kilo sorunu)
(bkz: 10 entryde soruna çözüm)
(bkz: diplomasi)
soruna ve sorun çözmeye hasret kalmış insan davranışıdır.
devletlerin kullandığı bir yöntemdir ilk önce bir sorun bulunur sonra mutfakta bi güzel hazırlanır sonra yazılı ve görsel basında dehşet verici konuşmalarla sunulur bu böyle bi kaç zaman gider daha sonra bir büyüğümüz gelir ve olayı çözer devlet kurtulmuştur millet refaha ermiştir somrada o kişiyi kahraman yaparlar. Yerim ben öyle kahramanı..
(bkz: larry brown)
(bkz: erhan)
x-şşt baksana
y-...
x-ne bakıyon lan
y-ben kem küm
x-cevap verme lan
y-şey ama ben bişey demedim
x-hala cevap veriyo ben senin biiip biip bip biiip
y-seni bana sayıyla mı verdiler lan.
x-...
y-?%&%+%&^+%&
x-sakin olalım insanlar konuşa konuşa anlaşır, medeniyet dediğimiz şey bla bla bla. bastırılmış şiddet duygusu falan filan!..

z, t, q ve arkadaşları- görüyomusun x i ne kadar da medeni, y de mağara adamı gibiymiş hemen şiddete yöneldi. *
türk halkının en kolay yuttuğu ve bundan sonra da yutmaya devam edeceği şeylerin başında gelir. diğer ülke halklarını bilmiyorum, burda öyle. o yüzden uygulamakta fayda vardır, ama o sorunu yaratıp da içinden çıkamamak da var ki işte bu rezalettir.
suni başlık açıp altını suni entrylerle doldurmaktan daha faydalı eylem. *
ülkemiz politikacılarının medya desteği ile çok sık yaptıkları eylem. Gündemi değiştirmekte bire bir ilaçtır.
önce virüsü sonra virüs koruma programının yaratılması gibi. ya da önce virüsü salgınlaştırıp sonra panzehiri verilmesi gibi.
Sikilecek derdin kalmaması.
devletlerin uyguladığı acımasız bir politikadır.
güncel Önemli Başlıklar