1. 1.
  Sultan Abdülhamit Han'ın kendi tasarladığı hatta Age of oynadığı bilgisayar. Bab-ı Ali baskınında çalınarak Amerika'ya satıldığı için telif yedi o nedenle seri üretmemiz yasaklandı.
  sultan abdülhamit in kendi tasarladığı bilgisayar
  4 -3 ... o rus bu rus
 2. 2.
  Bizzat masaüstünde not belgesi içinde gizli lozan maddeleri vardı. Hanımız askeri yapılanmayı Age of üzerinden yaparken,ve kıbrıs'ı vermek için kendisine editörden kıbrıs haritası tasarlamış ve en kolay nasıl veririm diye uğraşmıştır,Allah razı olsun hanımızdan.Age of oynarken arada bir alta çeker saldırı sırasında şehirle ilgilenmez lozana yeni maddeler eklerdi,halbuki lozan ortada bile yoktu o kadar ileri görüşlüydü Allah rahmet eylesin.
  -1 ... o rus bu rus
 3. 3.
  yalnız adam direkt oyun klavyesi tasarlamış. ileri görüşlülüğe bakar mısınız?
  2 ... samgold
 4. 4.
  timberland ayakkabıyı da sultan abdülhamit tasarladı sanıyorum. görsel de aldatıyor olabilir tabi.

  tanım : bir bilgisayar. yalnız tasarımda sorun var zümrüt ve değerli taşlarla işlenmeliydi monitör ve klavye.
  1 ... lagavulinvebazlama
 5. 5.
  Hanımızın solak olduğunu kanıtlayan bilgisayardır.
  ... herteldenyazar
 6. 6.
  Masonik medya, siyonist tarihçiler ve qamalist statüko tarafından görmezden gelinmiştir. Ama Seni yalnız birakmayacağız apdulamip han!
  1 -1 ... gaspirali
 7. 7.
  Apple'nin kurucusu Sultan Abdülhamit Han'dı. Lozan Antlaşmasının 2023. maddesine göre Kamalistler bunu gizli tutacaklardı Steve Jobs dünyaya gelene kadar ve Apple'nin kuruluşu ona mal edeceklerdi. Sağır ismet ingilizlerin isteğiyle bu maddeyi kabul etti. Ama sonradan Reis geldi bütün oyunları bozdu. Kaynak: Rıza Nur'un Lozan hatıraları.
  ... o rus bu rus