1. ?.
  az önce başıma gelen durumdur.su kesintisinden sonra gelen suyun musluktan bödöf-bödölöf şeklinde düzensiz fışkırmasıdır.üstünüz başınız ıslanır uyuz olursunuz.
  1 -1 ... dukur
 2. ?.
  (bkz: sular geldikten sonra MEFTANIN cortlamasi)
  (bkz: iMAMIN ÖLÜM NEDENi)
  1 ... karga
 3. ?.
  (bkz: mr bean)
  ... mesqoo
 4. ?.
  onu yapan bunu da yaptı. (bkz: poflamak)
  ... pilotmont
 5. 1.
  eğer tuvalete girdiyseniz, hele bir de sıçacaksanız adeta mutlu sonu olmayan bir filmdir, çünkü sonunda küfürlerin bini bir paradır. şöyle ki; girersin tuvalete oturursun, bi zevkle sıçarsın, rahatlarsın..o anda dünyanın en mutlu insanısındır belki sonra taharet musluğunu açarsın kiii...aman allahım! "lan nnooooluyoo??" demeye kalmadan kıçın başın sırılsıklam olur, bildiğin tüm küfürleri sayarsın, kalksam mı kalkmasam mı diye arada kalırsın.kalksan yerler batacak, eğer temizleme işine de başladıysan iki büklüm bir şekilde kalkarsın, ne yapacağını bilmezsin.ellerin doludur, musluk uzaktır.hayatın en zor virajlarından birisindesindir.kalkmasan kıçın adeta bir şemsiye görevi görevek sırıl ve sıklam kelimelerinin içlerini tam anlamıyla dolduracaktır..yani oturduğuna sıçtığına bin pişman olursun.
  hala da sebebini anlamamışımdır..su varsa akar yoksa akmaz kardeşim, nedir lan cortlamak, bir akıp bir akmamak, gösterip de vermemek??
  3 -1 ... atan alir spor
 6. 2.
  içerisinde hava birikmesi nedeniyle çeşmenin üzerinize kusması durumudur. çıkardığı ses ise ayrı bir entry konusudur.
  ... abisesque
 7. 3.
  bir hevesle gidilen musluktan, patlamış bir ödle ayrılma hadisesidir. sular yeni gelmiş ve musluk açılmışsa, öyle bir cortlar ki, açtığına pişman eder adamı. korkudan bir metre geriye sıçratır. musluğa yaklaşmak, cesur yüreklerin işidir.
  ... tepesersemi
 8. 4.
  motoru bozmuş insanların götünden çıkan sese benzer bir sesi vardır.
  ... arjen robben
 9. 5.
  musluk için sonu kötü bitecek olaydır.zira bi korum,bi daha cortlayamaz.
  ... etienne
 10. 6.
  özellikle tuvalet esnasında gerçekleşmişse hadise küçük çaplı bi geri çekilmeyle korku sarabilir bedeni.
  ... maskot