1. 1.
  dünya'nın bir çok yrinde olduğu gibi türkiye de de anarşistlerin bir numaralı sloganıdır. neye isyan ettiğini bilmeyen anarşistlerle dolu bir ülkede olmak da ülkemizin eksilerinden biridir.
  1 -1 ... kolibandı
 2. 2.
  "allah'a şükret ibnelere isyan et!" olarak değiştirilebilecek slogan.
  1 ... chilavert
 3. 3.
  şaibeli başlıktır. dikkatli entry girilmelidir, aksi halde tepki yeme ihtimali yüksektir. etrafta olan sürüyle saçmalığa hala göz kapatıp, 'şükürler olsun aç degiliz açıkta degiliz' demek kendine, benliğine, geçmişine ve geleceğine ihanettir.
  öyle bi durumdayız ki yanı başımızda dövülen yada kapkaça uğrayan kadına yardım edecegimiz yerde; 'oh oh çok şükür bize bişe olmadı' diyoruz. yada yolda sara nöbeti geçiren insana yardım etmiyoruz, edemiyoruz. *. çünkü kapkaçcı yada hırsız olduğundan şüpheleniyoruz. * evet türküz ve hepimizin genel mantığı budur. belki biz böyle değiliz ama buralara getirildik. hiç olmazsa bu insanlara isyan etmeliyiz.
  1 ... freeplayer
 4. 4.
  bana dokunmayan yilan bin ya$asin ozutlu bir hayata tokat gibi carpmasi, sendeletmesi, kendine getirmesi gereken bir cumle. "dunyanin durumu bombok ama benim durumum iyi öyleyse ko g.tüne gitsin" diyerek ya$ayan insanlarin zerre anlam cikaracagini zannetmiyorum o ayri.
  1 ... antistar