bugün

türk milleti için gerçekten de hayırlı bir durumdur. hani sanatçılar küser ya böyle bir şeylere. hah öyle küsseler işte ama küsmüyorlar arkadaş. kimler kimler küstü bunlar küsmedi. ama hala inancım var benim.
belkide hayatta verebilecekleri en doğru karardır. sonuna kadar destekliyoruz efendim.
edit: eksilendik efendim demek ki sevenleri de varmış bu arkadaşların.
"... Bu anda ne düşmek dalgalara
bu anda ne kavga, ne hürriyet, ne karım.
" *
tv'deki şaplik ve ebleh insan oranını düşürecek olaydır.
bana hayatın bayram olduğu ender anlardan birini yaşatacak olan hadisedir.
(bkz: durun siz kardeşsiniz)
hiç şüphesiz ki hayırlara vesile olacaktır.
gelen gideni aratacagi icin hic de hayirli olmayacak bir eylemdir. duyan da bu kardesleri elestiren insanlarin her gun national geographic falan izledigini sanir. ulan aksam yemegini yiyip acip acun u izliyorsun, ondan sonra birbirinden sacma ve kalitesiz dizileri izleyip yatiyorsun, sonra da suheyl ve behzat a laf atiyorsun. bilmez misin ki bir nesil sahane pazar larla cumartesilerle buyudu. bircogumuzun cocuklugunda izleri vardir.

ayrica bilmeyenler icin soyleyeyim bu iki kardes ozel hayatlarinda son derece tutarli ve zeki insanlardir. televizyonun kattigi sohreti hic bir zaman kotu yonde kullanmamis, magazine falan da bulasmamislardir. ne de olsa babasinin evlatlari...
pek leziz karşılanıcak olan eylemdir. en yakın zamanda bu güzide haberin tüm aziz roma halkına daha sonra da türkiye'ye yayılmasını istemekteyim.
güncel Önemli Başlıklar