bugün

(bkz: sudan da penislerin kırbaç gibi olması)
ulan ne hayal mahsulüyüm inanamıyorum.
kadının feryatlar içinde kıvrandığı ve gerçekten islam bu mu? sorusunu akla getiren oLay.

hani dinde zorlama yoktu? hani "senin dinin sana, benim dinim bana" idi?

http://webtv.hurriyet.com...sucu-pantolon-giymek.aspx
bunun dinle falan bir alakası yok arkadaş, olamaz da. benim dinim böyle bir şeyi mazur göremez! bu bildiğin orospu çocukluğudur! allahsızlıktır! bunu yapan insan değil, hele ki bunu yapıp da "islamiyet'te bu var, allah'ın kanunlarını uyguluyoruz" diyenler hayvan bile değil! acıdım lan kadına, allah belanızı versin şerefsiz köpekler!
izlerken canımın acıdığı ceza. insanlık dışı hiç bir kanuna, dine uymayan uygulama. ne için kırbançlandığı önemli değil ama o kadar savunmasız birine bu muamelenin hiç bir mazereti olamaz.
hoşgörü dini was here? dir.
islamı götünden anlayan orospu çocuklarının yaptığı şerefsizliklerden birisidir.umarım amerika sudan'a da özgürlük getirir.
hayretler içinde bırakmıştır "yha islam bu deil tımam mı?" yazan bir mal henüz çıkmamıştır, halbuki ilk yazana cübbeli şehvet hoca imzalı kavuk gönderecektim. kısmet.
çıplak mı gezseymiş? allah allah.

Edit: dalgınlıktan olayı çakamamışım, şeriat tabii yea.
insanlık ayıbından başka birşey deil ki bu günahsa cezasını vermek bir kaç haşarata düşmez.

(bkz: kelle lazım gidip alsakmı)
Ben şimdi diyorum ki bu kırbacı bize bir müddet verin aslına uyguuuun size teslim edelim.