bugün

bir 7. nesil olarak kendime sonrasında benden öncekilere küfürler ettiğim, haykırdığım tosttur..

sözlük yönetimine sesleniyorum.. bu başlık nasıl olmaz? ey iman edenler, ey yazarlar sizlere sesleniyorum.. nasıl olmak..

öhm öhm..

tost çeşitlerinin en güzelidir, en şahanesidir.. yanında çayla çok iyi gider, hep iyi gider.. kralına değil alayına gider..

saçma edit : fakir olduğumuz açığa çıkmıştır, utanç verici bir durumda.. keşke bizde tostu karidesli, jambonlu yiyebilseydik.. o kadar zengin olamadık.. * evet..
ilkokul, lise, üniversite zamanlarında öğrencileri açlıktan kurtaran muhteşem yiyecek.
on numara tosttur..
çok daha farklı ve değişik bir türevi için bursa'ya gidilmeli ve meşhur tostçu hakan'dan karışık tost yenmelidir..
selamımı söylerseniz eğer, size direkt bir tam ekmek tost yapar..
nostaljik muhabbetler, sıcacık bir aile ortamı da cabası..
Bize fakirlerin hayatları, beslenme şekilleri hakkında bilgi vermiştir.
(bkz: oruç tutmayan nesil)
bazlamayla yapılırsa süper olur.
yanında bir de ankara gazozu ile mükemmel gider.
hem sucuklu hem salçalı olması zirveye oynatır. evet.
SalÇayla sucuğun enfes birleşimi türk tostlarının kralı midelerimizin sultanı. Sucuklu salÇalıı.
hâlâ denemeyen insanlar varmış... salçalı ekmekten sonraki en güzel şey salçalı sucuklu tosttur.
çoğu kişi güzel olmaz diye düşünsede güzel oluyor.
eskiden maçka maden fakültesinin karşısında bir büfe vardı. bilmem hala durur mu.
e nişantaşı maçka pahalı semt bizde de para az malum öğrencilik. oraya giderdik öğlen yemeğine. başlarda sevmesem de sonraları acaip alışmıştım.