bugün

Sol frameyi kv karakterleriyle siken zat-ı muhterem.
true nun feyki.
https://m.uludagsozluk.com/e/40095817/

(bkz: siktir deli)
vasat fenerbahçe trollü. yani troll dahi değil bence, troll olmak biraz zeka ister, bunun yanında yazma kabiliyeti de olması lazım. futbol harici entrylerine bakıyorum, hepsi birer cümlelik ya nicki gibi subjektif ya da çöp entryler.

bunun gibiler yüzünden bizim gibi fenerbahçelilere de laf söyleniyor işte. diğer tüm tek amacı polemik yaratmak olan sözlük kullanıcıları gibi bunun da acilen silik yemesi gereklidir.
görsel
Bu adamın formata aykırı, galatasaray’ a saldıran entrylerini silmeyip Galatasaraylıların Fenerbahçe hakkında girdiği formata uygun entryleri silmek çifte standart ve dev bir hatadır.
Galatasaray hakkındaki tahrik içeren çıkışlarının cezalandırılması moderasyonun görevi olan yazar. Size güvenmek istiyoruz. Lütfen görevinizi yapın.
Özel mesajdan rahatsız edip bir de üstüne yaş ve akıl yarıştıran yazar. Allah iyilik versin diyorum ve donuza ekliyorum.
Ciddi anlamda beynindeki gri hücrelerinin yeterince gelişmediğini düşündüğüm yazar. Ayrıca fb'li olduğu için Galatasaray kompleksine yakalanmıştır.
Israrla başlığıma entry giren yazar. Girdiği her entry de silik yiyor. Ama ben şikayet etmiyorum. Ayrıca fblidir ve münakaşadan korkan birisidir.
Formata aykırı ve galatasaray’ a saldıran entrylerinin moderasyon tarafından silinmesi gereken yazar. Lütfen gereken yapılsın.
Tam bir yuvarlak halka benzeri şekili olan yani böyle göt falan gibi bir sey.
Moskova delisi olmuş ...

Başka bir başlıktada yunan erkeği delisi olmuş..

Garip biçare yazar....
görsel
Uyku ilacını çoktan içmiştir. Uyuyamaz yoksa bu gece.
ayak fantezisi olayının zevkine varmış bir yazar. bol ayak fantezili günler geçirir umarım.
eğleniyor cocuk takılmayın bu kadar. kendi de biliyor yoksa takımının durumunu.
Zagreb gazisi.
fenerle şaka olmaz. türkiye'nin en büyük kulübü diyordu. taşşak malzemesi oldu fener şakayı siktir ettim.

kahin gibi herif yemin ediyorum *
ne güzel şubjekdif şubjekdif entryler giriyordu, neden oldu ki.